Нетинфо иновациите

danko6

Well-Known Member
http://www.vesti.bg/pari/biznes/netinfo-predstavi-sedem-inovacii-v-onlajn-biznesa-6045217


Тоя път реших да обърна внимание на статия свързана с тях и само като чух иновациите и отново съжалих... Страшна иновация са направили с тия реклами, ама като гледам иновицята във вибокса им как от Металика автоматично след това ти пуска Азис шапка им свалям само за иновациите..
 
От: Нетинфо иновациите

Е то на мен така ми е и тубата... AvB, Tiesto, други транс звезди, ФИКИ, АЗИС, транс, транс, транс

Сериозно мога ти пратя шот.
 
И на мен....странно, но явно Фики и Азис щом ги е видял толкова народ, явно е имало за какво и за да не изпуснем и ние от бг, та и на нас ни се сервират като предложения. ;)

Аз по-често влизам логнат в тъбата и там по канали си ми дава какво ново. Но влезна ънлогнат, задължително някоя чалга имам като предложение. :)
 
От: Re: Нетинфо иновациите

И на мен....странно, но явно Фики и Азис щом ги е видял толкова народ, явно е имало за какво и за да не изпуснем и ние от бг, та и на нас ни се сервират като предложения. ;)

Аз по-често влизам логнат в тъбата и там по канали си ми дава какво ново. Но влезна ънлогнат, задължително някоя чалга имам като предложение. :)

Или като забравиш да излезеш от брат си чалгара лаптопа и после с месеци ти навира новата на емануела или фики.
 
От: Re: Нетинфо иновациите

Или като забравиш да излезеш от брат си чалгара лаптопа и после с месеци ти навира новата на емануела или фики.

Може и да е на @blinky жена му...

На мен ми разправяха за някаква офис шега дето единия станал за няколко часа и останалите му насвяткали във спотифай който-се-сещаш чалгар и после спотифая само дънел чалга със месеци наред.
 
От: Нетинфо иновациите

Вчера гледах някакво много странно представяне на иновациите по Нова. Гледах, гледах и нищо не им разбрах. Нито говориха за някакви иновации, а само дрънкаха общи приказки как щяли да насочват рекламите и как били открили топлата вода. Цялото нещо беше като някаква реклама на техните услуги, ама така ги мънкаха нещата, че дори и интелигентен човек би се затруднил да ги разбере какво искаха да кажат. А човек извън интернет бизнеса надали би ги разбрал.
 
@mobilio. Мне. Моят комп се ползва само и единствено от мен. ;)

Колкото до иновациите, и аз не чух нещо конкретно - поне някой технически директор да излезе и да каже каква нова технология е вкарана, като я обясни за обикновените потребители, но може би ми е обегнало това, ако го е имало въобще.
 
От: Нетинфо иновациите

В тубата поне след песен ти пуска песен, ама в тъпия вбокс след песен ти почва клип някой как готви кюфтета, след това клип от фейл арми, след това азис :D
mobilio това е мега гаден номер хддд, мен профила ми от година никой не е пипал да слуша нещо и в момента си ми вади всичко както трябва, поне ми вади песни от един и същи стил.
 
От: Нетинфо иновациите

Не им използвам сайтовете. Мисля, че и собствениците на Нетинфо не ги използват а само вземат пари от тях.
 
От: Re: Нетинфо иновациите

И на мен....странно, но явно Фики и Азис щом ги е видял толкова народ, явно е имало за какво и за да не изпуснем и ние от бг, та и на нас ни се сервират като предложения. ;)

Аз по-често влизам логнат в тъбата и там по канали си ми дава какво ново. Но влезна ънлогнат, задължително някоя чалга имам като предложение. :)

Преди да направят бг версията с бг видео реклами и т.н. нямаше токова налагане на чалга леибалите в Ютюб. Сега се налагат защото има много абонати и Ютюб е устроен да показва за съответната държава популярни канали с много гледания и абонати. От това печелят големите леибъли защото каквато и да запишат все ще се гледа. Влязох без регистрация да видя какви неща ще предложи - първо видях канала на Payner - 450 000 абоната а след това FacingTheSunOfficial 323 000 абоната.
 
От: Нетинфо иновациите

В тубата поне след песен ти пуска песен, ама в тъпия вбокс след песен ти почва клип някой как готви кюфтета, след това клип от фейл арми, след това азис :D
mobilio това е мега гаден номер хддд, мен профила ми от година никой не е пипал да слуша нещо и в момента си ми вади всичко както трябва, поне ми вади песни от един и същи стил.

Аз тубата я използвам за смешни видеа. Слушам от спотифай и много рядко от тубата - от тубата ако искам да видя видеото. В този плейлист няма нито една чалга песен и е пълен с нови български песни https://open.spotify.com/user/11145233736/playlist/2xmIu0wJpdfWRnEJL6fi1j и редовно се подновява.
 
От: Нетинфо иновациите

http://www.vesti.bg/pari/biznes/netinfo-predstavi-sedem-inovacii-v-onlajn-biznesa-6045217


Тоя път реших да обърна внимание на статия свързана с тях и само като чух иновациите и отново съжалих... Страшна иновация са направили с тия реклами, ама като гледам иновицята във вибокса им как от Металика автоматично след това ти пуска Азис шапка им свалям само за иновациите..

Искат да върнат чалга феновете защото някои от тях преминаха на тубата.
 
От: Нетинфо иновациите

Не им използвам сайтовете. Мисля, че и собствениците на Нетинфо не ги използват а само вземат пари от тях.

Много правилно, те ако си ползваха сайта щяха да видят очевадни неща които са за оправяне. В интерес на истината си мисля, че вбох се ползва масава от тийнейджърите докато ютуб от по големите хора
 
Re: От: Нетинфо иновациите

Много правилно, те ако си ползваха сайта щяха да видят очевадни неща които са за оправяне. В интерес на истината си мисля, че вбох се ползва масава от тийнейджърите докато ютуб от по големите хора

Това е така. Ако забележите ваши познати (на вашата възраст) шерват предимно ог тубата. А някои неща ги има и на двете места 100%. :)
 
От: Нетинфо иновациите

"Как ще ги стигнем хамериканците" :) или руснаците не се знае, иновациите в БГ са много отдавна открити и работещи схеми ...
 

Горе