Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

didexs

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте.!!!!.... Подарявам 2 домейна. При условие че който ги вземе ще постави мой банер на видимо място.
1. Първия домейн е - http://all-bg.eu Изтича на 20.12.2011 Проблема е че е банат от AdSense
All-bg.eu ПОДАРЕН
2.Втория домей е - http://nagotvi-vkusno.eu Изтича на 20.12.2011 На този нищо му няма, имаше реклами от AdSense на него но не би требвало самия домейн да е банат..

2-та домейна са с PR:0 първият имаше добра посещаемост но ги оставих така и доста намаляха посещенията...

Ако има някой да иска да ги вземе това е което искам в замяна "Мой банер на видимо място"

Домейните са от СуперХостинг.бг
 
Последно редактирано:
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Не разбрах кое подаряваш и какво ти пречи да ползваш по-точните "заменям" или "продавам срещу реклама"? Няма нищо лошо в тези глаголи.

"Подарявам" означава "заповядай и да си го ползваш със здраве". А ти искаш банер в замяна. Банер в мой сайт, примерно, струва около сто лева на денонощие. Кой на кого ще "подарява" в случая? Чиста сделка е, никакви подаръци.
 
От: От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Е извинявам се че така мислиш, за това съм написал "При условие", а вече който иска ок който не здраве да е. Ти продаваш реклама за 100 лева на денонощие аз продавам реклама за 15 лева за 6 месеца, такаче всеки който предлага нещо си решава кое и как да е не мисле че требва да се месите винаги така защото съм забелявал в много теми все някой някого критикува.

Извинявам се и ако съм те засегнал с нещо от това което написах.!!!
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Не се шашкай, с нищо не си ме засегнал :) А и не е въпрос на някакво мислене, мое или чуждо. Просто думата "подарявам" наистина има семантичното значение на "давам безвъзмездно". Което не съответства на твоите искания, а в същото време изрично си наблегнал върху "подаряването" както в заглавието, така и в съдържанието на поста ти.
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Попринцип е така да прав си, но както казах написал съм "При условие" и който иска да вземе домейните това е просто което аз желая в замяна, нали знаеш чичовците какво са ни правили едно време, "Ей малак искаш ли да ти купя една кола или сладолед (еми да чичо) и чичото казва обаче ще отидеш да занесеш това лисче на онази кака и тогава ще те почерпя"
Ако можеш да ме разбереш какво имам напредвид ще е добре :)
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Пазарните отношения на чичовците от едно време с малолетни определено ме затрудниха :DСлед дълго умуване стигнах само до вечните "Кичо лайк мъни" и "Кой купи жабата"
 
От: От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Пазарните отношения на чичовците от едно време с малолетни определено ме затрудниха :DСлед дълго умуване стигнах само до вечните "Кичо лайк мъни" и "Кой купи жабата"

Еми така си е ся ! :D
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Той използва един хубав подход да примами клиентела. Не виждам какво пречи..
strana, ти не използваш ли подобни подходи да примамваш потребители/рекламодатели? Е, може да не са подобни, но все си има подходи..
защото не е луд този, който яде баницата, а този, който я плаща :)
п.п: Ако ще ми отговаряте със злоба, изобщо не отговаряйте..искам да започна седмицата приятно :)
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Той използва един хубав подход да примами клиентела. Не виждам какво пречи..
strana, ти не използваш ли подобни подходи да примамваш потребители/рекламодатели? Е, може да не са подобни, но все си има подходи..
защото не е луд този, който яде баницата, а този, който я плаща :)
п.п: Ако ще ми отговаряте със злоба, изобщо не отговаряйте..искам да започна седмицата приятно :)


Не бих си позволил да ти отговоря със злоба, междодругото незнаех че има и такъв подход аз не съм много запознат с повечето неща за сайтовете щото се мъча от 4 месеца и малко отгоре, и депърва научавам нови неща. Домейните ги давам щото не ми трябват и да не стоят само така все пак може и да зарадвам някой да не забравяме че е криза и сме в България!!!!
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Той използва един хубав подход да примами клиентела. Не виждам какво пречи..
strana, ти не използваш ли подобни подходи да примамваш потребители/рекламодатели? Е, може да не са подобни, но все си има подходи..
защото не е луд този, който яде баницата, а този, който я плаща :)
п.п: Ако ще ми отговаряте със злоба, изобщо не отговаряйте..искам да започна седмицата приятно :)

Това не може да е подход, камо ли хубав.

Има разлика между подход и лъжа. Рекламен подход е, когато рекламираш положителните качества на своята услуга или продукт. Можеш да замълчиш за отрицателните качества, да, можеш да използваш и черен пиар, арсенал от маркетингови техники бол. Но когато използваш лъжа, то това не е рекламен подход, а лъжа. Въвеждаш умишлено в заблуждение и това (на теория) се наказва от всички законодателства и търговски практики.

В случая думата "подарявам" е лъжа, а не рекламен подход. обясних го съвсем културно на ТС и смятам, че той разбра разликата, при това остана в добро настроение.
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Както и да е нека да не излизаме от темата "Моля"
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

А тази въпросната реклама в сайта с подарения домейн ли трябва да бъде и за колко време ?
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

имам подготвена система за nagotvi-vkusno.eu за публикуване на интересни рецепти в интернет и вкусотиики, ако може да го взема
 
От: Не продавам,а "ПОДАРЯВАМ" 2 домеина .eu

Който иска домейна nagotvi-vkusno.eu за сажеление мога да го прехвърля само с DNS ако има съгласни пищете на ЛС
 

Горе