Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ще платите ли за допълнителна SEO оптимизация на фирмения си сайт?

  • Да, защото този, който ми направи сайта си остави ръцете

    Votes: 0 0.0%
  • Да, защото всички говорят за това

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото смятам, сайтът ми е направен от професионалисти

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото не зная какво точно SEO ще ми направят и дали няма да се отрази отрицателно впоследствие

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    7
Статус
Not open for further replies.

Rider

New Member
Един сайт с интересно и полезно съдържание няма нужда от някакво специално SEO. Всички тия хвалби на оптимизаторите са въздух под налягане. Няма нищо по-лесно от това, за десетина дни да изкараш един нов сайт на първа страница в резултатите на Гугъл. Това се дължи на факта, че чичко Гугъл обича новите сайтове и ви дава възможност да прогресирате.

Но това положение ще се запази, само ако успеете да задържите вниманието на посетителите. В момента, в който започнат да се увеличават посещенията, но поради кофти съдържание посетителите се задържат за броени секунди и натискат Back, сайтът ще започне да отива по-назад.

И няма оптимизатор, който да може да му помогне.
Тоест, челни позиции се постигат изключително със съдържание, а не с плащане грешни пари на псевдогурута. Само ще ви приберат парите в началото, пледирайки че са ви изкарали сайта на първа страница, за което по принцип не са нужни някакви специални знания или похвати.

Примери бол, всеки може да провери за какво става въпрос.
 
Последно редактирано:
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ахаха :D . Ако правиш сайтове на тема - "бутилия и кръчмопедия" нормално никой да не ти пречи ;). Я иди в weight lose или car insurance или пък имоти , климатици, магазин - да видим там как с нов сайт ще идеш в топ40
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

И кой оптимизатор може да се похвали, че е оптимизирал за weight lose или car insurance? Или новини и телевизия?
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ми ако искаш и ти ходи оптимизирай за тия думи, да не би такса да се плаща, ти си някъв мега объркан, писна ми от вас- от няколко дни някакви пълни кретени налазиха форума и само спамите мамицата му и как да не се дразни човек - поне като сте малумни четете, а не спамете.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Един сайт с интересно и полезно съдържание няма нужда от някакво специално SEO.

Тоест, челни позиции се постигат изключително със съдържание, а не с плащане грешни пари на псевдогурута. Само ще ви приберат парите в началото, пледирайки че са ви изкарали сайта на първа страница, за което по принцип не са нужни някакви специални знания или похвати.

Примери бол, всеки може да провери за какво става въпрос.

Абе не съм много съгласен... аз се боря в ниша която е средно конкурентна, като повечето от сайтовете в нея са фирмени, като един от тях е ползвал услугите на известен из този форум оптимизатор и мога да ти кажа, че няма минаване... съдържание + нов сайт + малко линкове ме изкараха на първа страница, но без оптимизация няма как да си първи в ниша с конкуренция... сега конкуренцията удари ПР5 и колкото да казват, че няма значение за серпа, аз съм на друго мнение... все още не съм пожънал успех в собственоръчното оптимизиране на сайта си, но всичко е въпрос на време...


В последните няколко поста адресирани до мен хората ми казаха да експериментирам и мисля точно на там да се насоча! :)
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Абе оставете го тоя кретен и трол, то по тая логика всеки нов сайт ще ходи нагоре, следователно няма смисъл да държиш 1 сайт повече от 1 месец, защото постоянно ще идват "новите" сайтове и ще те бутат надолу.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

хахахахаха :lol:
Днеска трети идиот засичам аз тука. Не знам иначе колко са.

Те тия сайтове да не мислиш че се берат от дърветата? Нали все някой ги оптимизира!? Съдържанието няма нищо общо със СЕО. Челни позиции не се постигат със съдържание, а със онпейдж СЕО на съдържанието + линкове. Посещенията не носят СЕРП, а обратно от СЕРП зависят посещенията. Та от тази гледна точка логиката е съвсем наобратно. СЕО->СЕРП->трафик, а не както ти го описваш Съдържание->трафик->СЕРП

Този спамер е от съвсем друг сорт пък - хейтърски. :lol:
 
Здравей, кръчмарю, здравей!
Добре дошъл отново във форума. Радваме се за сетен път да видим компетентните ти мнения.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Frik, PR няма значение за СЕРП-а, просто източника на PR има роля в SERP-образуването.
AlanFort, тъкмо ме накара да се замисля дали няма да е на далавера, месец след месец да правиш нов сайт, като стария го редиректваш към новия? Някой да е пробвал нещо подобно?
Би трябвало да се натрупат доста линкове...


ПП: Само Noke не се е доизказал. Напоследък едни и същи хора си спамваме напред назад из темите... :lol:
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Е луд ли си, от край време се продават 301 редиректи, питай djeims той ги ползва тия схеми ;д . Купуваш си PR2+ домейн и гледаш domain authority и линковете му и му праскаш 301 редирект , досега не съм правил така, djeims да даде съвети.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Предложете една двойка думи, за да стане експеримента по-бързо, и ще ви изкарам нов сайт на първа страница за един месец. Какво си чешете езиците. Над 20 опита направих и всичките го доказаха.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Предложете една двойка думи, за да стане експеримента по-бързо, и ще ви изкарам нов сайт на първа страница за един месец. Какво си чешете езиците. Над 20 опита направих и всичките го доказаха.

Я дай малко репорт за 20-те опита :D да видим сайтовете ;д
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ми ако искаш и в бг-мама може да ги пуснеш ама дай линк да видим.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ето ти двойка думи: "sex videos"
Ето ти друга: "forex trading"
Ето ти и още една "seo services"

Давам ти право да си избереш една от тях.

Сега сме 26/01/2011 2:00
Значи на 26/02/2011 2:00 искам резултат!
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Мога да ви дам пример. При търсене на часовници има един сайт, който е на 4-5 позиция, но има 7 потребителя онлайн. На четвърта страница има друг онлайн магазин, в който в момента има над 100 човека онлайн. Искам да кажа, че когато първият сайт започне да си увеличава посещенията, гаранцията че ще си запази позицията е почти никаква. Но оптимизатора вече си е прибрал паричките.
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Те тава е баш кръчмаря!!! :D Добре Дошъл и от мен кръчмо, кой акаунт ти е това? що така си смени ника в кръчма форума?
 
От: Не си давайте парите на SEO оптимизатори

Ето ти двойка думи: "sex videos"
Ето ти друга: "forex trading"
Ето ти и още една "seo services"

Давам ти право да си избереш една от тях.

Сега сме 26/01/2011 2:00
Значи на 26/02/2011 2:00 искам резултат!

Подходящо за темата е "seo services". Стартът е даден.
Сайтът е seo-services-tricks.tk
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе