Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

petrov_mm

Member
Сега го чух по телевизията и не можах да повярвам. Възможно ли е това? Че тя май пенсионната възраст беше около 65 години. Какво искат да покажат? Че мъжете могат да работят до 70-80 години и да вдигнат пенсионната възраст на 90 години ли? Толкова ли няма по-млади и кадърни кадри, че пенсионерите да им взимат местата? Остава да се въведат отново килийните училища. С тези години на министъра може да се въведат и килийните училища и да се учи до четвърто отделение (шегувам се естествено, но просто се възмутих от възрастта).
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

65 години не е голяма възраст за академик. Става за министър на образованието, а това за пенсионерите, дето взимали местата на младите в случая няма нищо общо.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Е нали трябва да се сдобряваме със старците от БАН.:cry:
То образованието и без министъра си е умряла работа.
Да са живи и здрави компании като Телерик, които поне знаят как се изграждат специалисти.
:beer:
А test всъщност човекът е на 69. Колкото и двусмислено да звучи. :wink:
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Toзи ще краде като за последно, буквално казано! :lol:
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Тоя бесепара ли ?

Дето беше председателя на комитета ЗА Белене ???
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Той човекът като слушам е във възхода на кариерата си. Скоро е бил назначен за някакъв шеф на БАН, а сега и за министър. След няколко години го виждам като кандидат-президент и след два мандата като кандидат-папа във Ватикана. А бе 69 години си е доста за човек, който да взима решения за нещата, които стават в държавата. Хубаво, че стават такива комедийни случки, че да разведряват сивото ни ежедневие.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Кой е акад. Стефан Воденичаров?
Акад. Стефан Воденичаров е машинен инженер. Научната му дейност е в областта на механиката, атомни реактори, газо- и нефтопроводи и боеприпаси. Той е автор на над 70 патента и повече от 160 публикации. Ръководител е на 21 научни разработки в областта на отбраната и ядрената енергетика. Вписан е в Златната книга на българските изобретатели за 2006 година.
Това вероятно е един от най-образованите специалисти в държавата и си заслужава няколко месеца на министерски пост.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Министър Игнатов се справи много добре но се налага да се разделим - Смех смех смех

Поредното доказателство че в ГЕРБ изпитват много сериозни кадрови проблеми - Сега от вторият срок в училище вместо Вазов почват да учат - Мумията се завръща
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Не виждам проблем човек на 69 години да заема такъв важен пост. Има опит. 'Що да не го използва държавата?
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Предлагам държавата да набира нужните й кадри като организира интервюта по пенсионерските клубове. Мисля, че там може да открие много хора с опит, които са заемали много високи длъжности и са страшно интелигентни и да ги използва за важни държавни постове. Предлагам мотото да бъде "Бъдещето е в ръцете на възрастните!".

Нищо лошо не искам да кажа. Винаги съм изпитвал и ще изпитвам уважение към по-възрастните хора, но както се казва "На всичко му идва времето." и "Всяко нещо с времето си.". Човек трябва да знае кога да спре, за да не стане за смях.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Той човекът като слушам е във възхода на кариерата си. Скоро е бил назначен за някакъв шеф на БАН, а сега и за министър. След няколко години го виждам като кандидат-президент и след два мандата като кандидат-папа във Ватикана. А бе 69 години си е доста за човек, който да взима решения за нещата, които стават в държавата. Хубаво, че стават такива комедийни случки, че да разведряват сивото ни ежедневие.

е нека да се повози на мерцедес сега му се е паднало,на младени като не успял а е учил :)
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Не виждам проблем човек на 69 години да заема такъв важен пост. Има опит. 'Що да не го използва държавата?

Ама ти сериозно ли ги мислиш тия работи?

Всъщност то от него не се иска да работи нищо ще поседи на топличко няколко месеца и после ще се оттегли в заслужена почивка.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Ей сега бойко контролира и БАН - да не стачкуват, да не ревът, да са негови послушници - крепостници.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Човек трябва да знае кога да спре, за да не стане за смях.

Академик е пожизнено. И е доста трудно да станеш такъв на 30.
Последните двайсетина години доста младежи експериментираха с управлението на държавата. Във всякакви сфери. Не успях да видя някакви положителни резултати.
Възрастта не може да бъде фактор. Или си кадърен, или си некадърен.
А и назначаването на министър е политически ход.
Отделно, че ще е министър за кратко време, през което реално нищо сериозно не може да направи.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Ае той хубаво... само не разбрах министър на МОН ли стана? По-скоро министър по ядрената енергетика и газопроводи :D
Според мен г-н Игнатов е изтеглил късата пръчка и се налага с него да се прави рокада. :D
Иначе няма лошо, че е по-възрастен. Тодор Живков също бил на години, ама големи дела е направил.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

А бе, мен възрастта толкова не ме притеснява. Силно ме притеснява как водачът на "закоравелите старци" сега ще се вихри из цялото образование. Интересна ми е "последователната" политика на ГЕРБ за пореден път...
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Уорън Бъфет - роден 30 август 1930 г. - Омаха, Небраска, САЩ

В момента на 82 все още управлява фонда Бъркшър Хатауей.


Алън Грийнспан - роден 6 март 1926 г. - Ню Йорк, САЩ

За първи път е назначен за ръководител на ФЕД през 1987 (тогава на 61 год). Ръководи ФЕД 4 мандата и се оттегля през 2006 на 80 год. В момента е на 86 години.


Н.В. Цар Симеон II - роден 16 юни 1937 г. - София, България

В момента на 75. Става министър председател на България през 2001 година на 64 години.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Не виждам защо Цар Симеон II, се дава за пример като човек, който е направил нещо за България. Аз него го запомних с имотите, които си върна. Освен това, дори тогава, когато е бил на 64, ми изглеждаше много неадекватен, неориентиран и все едно е под въздействието на някакви опиати.
Извинявам се, ако съм подразнил някого с темата. Просто вчера реагирах първосигнално като чух по новините. Може би трябваше да помисля малко, преди да пиша.
Поздрави на всички. Желая Ви едно светло бъдеще, защото се вижда, че вървим нагоре и само нагоре.:lol::cry::lol:
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

ГЕРБ ТОТАЛНО СЕ ОАКАХА!
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

През управлението на НДСВ България завършва преговорите за членство в НАТО и ЕС. Като става пълноправен член на НАТО и има назначена дата за пълноправно членство в ЕС, която е в началото на мандата на следващото правителство.

Пак по време на това управление външния дълг намалява от около 73% от БВП до 40% от БВП - най-голямото намаление регистрирано някога - над 30%. За сведение сега е около 18-19% - което ще рече за 2 мандата е намалял с 22%.

Благодарение на намаляването на дълга кредитния рейтинг на България се повишава многократно от кредитните агенции (5-8 пъти зависи от агенцията) и за първи път България получава Инвестиционен рейтинг от всички агенции, което значи че се препоръчва да се инвестира в страната. Това поставя началото на големия кредитен бум през управлението на следващото правителство. За съжаление, главно под формата на кредити за имоти, молове, бетон, плазми, телефони и други неинвестиционни стоки.


В крайна сметка хората помнят кофтито сделка с дълга на Милен Велчев и как Царя си върнал имотите. :)


Пропагандата и промиването на мозъци е голямо.
 

Горе