Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg
Предлагат ми доброволно да им ги прехвърля.
Какво ще кажете?

Няма ли опция да им ги продадеш, като гледам така са ти за продаване?
 
Нова спорт ще ти го вземат без проблеми при арбитраж. Домейна ти е регистриран след пускането на канала.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Кажи им някаква сума че искаш за домейните.Булха ще ги ухапе да ти ги преведат.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

предложи им някакав приемлива сума ХХХ лв

може да се аргументираш, че няма пълно съвпадение на марката и не използваш домейните за да се конкурираш с техните канали т.е. напълно резонно е да си спестите взаимните ядове в арбитража и да те компенсират с няколко лева за доброволното уреждане на спора

най-добре иди на място да разговаряш с нагласата да приемеш какво да е предложеине. Поне аз за такива домейни не бих се впрягал особено - то и от Луната личи, че си ги регистрирал с идеята да се прави аналогия с техните канали.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Кажи им да се фанат за палците ако ще ги взимат поне да се постараят нищо безплатно няма на тоя свят
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Нищо няма да им даваш .... ако ги искат да са бръкнат и да си ги купят нали са голяма работа ;) :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

toi toq avtora taka pravi, vzema takiva domeini i gi prodava posle za 6000+ vyv foruma. Edno vreme probutvashe bing.bg - ni6to 4udno utre da pusne tema che bing.com si iskat domeina - takiva pi6man biznesmqni kato avtora az mu go kazah i predi - da si zaminava ot foruma - za da vidite kakvo imam predvid, vlezte v profila mu i mu vijte pusnatite temi - izmejdu tqh ima dosta epi4ni naprimer domeini ot roda na ne6tosi.bg za +10 000 leva.
dano ti gi vzemat bez pari, che i pari ot teb da vzemat zadeto se pravish na dreben selski tarikat, da se nau4i6 4e taka ne se pravi.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Пак започнаха коментари извън темата. Аз просто искам съвет. AlanFort аз бъркам ли ти се в бизнеса?
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Продай им ги за добра цена!
Мисля, че не могат да ти ги вземат.
Поне петцифрено число искай!
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Продай им ги за добра цена!
Мисля, че не могат да ти ги вземат.
Поне петцифрено число искай!

da be ne mogat, te si nqmat advokati - takyv mizernik kato avtora 6te go glytnat i 6te go izpliuqt 20 pyti, ta 6te ima da reve i da pla4e vyv foruma otnsono novatv - samo seir gledai.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Блинко тоя алан е неграмотен мани го а тебе те уважавам въпреки че ме банира аз прощавам

за домейните селски не ги давай
кво като са нова телевизия да не са 100 кила
един зад врата и да се връщат от къда са дошли гърци беха сега не ги знам от каква порода са
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

пробвай да им вземеш някой лев което ме съмнява че ще стане

бтв:ако нямаш кирилица поне се извини че е досадно да ти разчитаме това за аланчо

 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Блинко тоя алан е неграмотен мани го а тебе те уважавам въпреки че ме банира аз прощавам

за домейните селски не ги давай
кво като са нова телевизия да не са 100 кила
един зад врата и да се връщат от къда са дошли гърци беха сега не ги знам от каква порода са

И веднага две неадекватни и глупави изказвания след бана. Така ли го уважаваш, или просто иначе не можеш?

Боже, с нетърпение чакам да ви свърши ваканцията, че явно вашите нямат пари да ви купят други играчки и само дебнете в нета да дупчите глупости. :-o
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Селския тарикат и лъжец (справки в темата за търга за 1 стотинка), пак си прави самореклама.
"Вижте ме, какъв съм тарикат и съм купил домейните на известна медия, сега ще ги ощавя"

Някак си ще ми стане супер гот, някоя фирма да те подгони на съд, не съм адвокат ама нещо като "Уронване на престижа на запазена марка" или "Незаконно използване на запазена марка", ще свърши работа и ще ти се извие свят. И да ти наложат такава глоба, че да ти вземат всички пари, които си изкарал с тия тарикатщини.

Единствената причина да не се занимават с теб, е че си обикновен мишок.
 

Горе