Нова бизнес платформа за БГ

Здравейте!
Ние сме част от нова технологична компания, която съчетава концепцията на гигантите Юбер и Амазон - и двете компании са технологични и имат милиарди долари зад гърба си .
Накратко: В нашата платформа ние предлагаме на клиентите си:
- Седмични почивки
- Хотели
- Круизи
- Коли под наем
- Забавления ( сафарита , гмуркания , яздене на камили и много други )

Всичко това е за цял свят и клиентите ни получават до 35% по изгодни оферти от другите платформи, а ние партньорите до 70% .
Ние печелим пасивен доход всеки път, когато наш клиент използва някоя от нашите услуги и спести пари.
Другите доходи идват от изграждането на екип ....
Платформата е по подобие на Booking, от която можете да печелите, докато вашите приятели и познати спестяват, докато си почиват.
Изисква се не голяма инвестиция, на фона на перспективите за печалби от 25% до 50% от спестяванията на клиентите!
Всяка вечер имаме онлайн презентации от 20.00 часа.
Ако се интересувате, ми пишете за линк или друга информация!
 
Привет, много се радвам че споделяте супер офертата, до колкото си спомням това е една от МЛМ фирмите на Holton Buggs, цялата тази система е чиста пирамида, самата идея не е скам или измама, но просто е прецакване, това което сте описала не е вярно, спечелили от нея ще са основателите и ранните работници в нея. Базирана е в Хюстън, Тексас, iBuumerang е многостепенна маркетингова компания, която предлага туристически услуги с отстъпка за своите членове. Тази компания е на месеци, до колкото знам.

Поздрави,
Станимир
 
Привет, много се радвам че споделяте супер офертата, до колкото си спомням това е една от МЛМ фирмите на Holton Buggs, цялата тази система е чиста пирамида, самата идея не е скам или измама, но просто е прецакване, това което сте описала не е вярно, спечелили от нея ще са основателите и ранните работници в нея. Базирана е в Хюстън, Тексас, iBuumerang е многостепенна маркетингова компания, която предлага туристически услуги с отстъпка за своите членове. Тази компания е на месеци, до колкото знам.

Поздрави,
Станимир

Много от съществуващите на пазара фирми, особено в нишата на здравословните и козметични продукти са един вид пирамида или т.н. МЛМ, но това не пречи, много хора да продължават да се включват в този бизнес! Според моето лично мнение, платформата тепърва ще се налага на пазара с нови и допълнителни услуги! Тези, който ще се включат по-рано в структурата ще запазят позиция, за разлика, от след време включилите се!
 
На мен не ми се спи, явно на вас също.
МЛМ не е пирамида. Много пирамиди копират МЛМ моделът, но това не ги прави законен МЛМ. Ако не разбирате разликата между нещо като Avon и това тук, ще си загубите или парите, или приятелите.
Има два варианта: Или знаете какво правите, с което умишлено подвеждате хора от форума (а това е лошо предвид снимката и името на профила), или не знаете. Ако не знаете, тогава дърпайте си парите докато можете да си ги вземете. Пасивни доходи съществуват, но не по този начин.

В Ibuumerang аз не виждам технологична компания, нито компания изобщо. Каква изобщо й е технологията? Няма обяснение как офертите за почивки от нея се получават с цели 35% по-евтино, нито защо ако това е вярно тази компания би имала изобщо нужда от представяне на пазар като Българския. Щяхме всички да сме й клиенти отдавна. Не става ясно защо е нужна "инвестиция" за да се участва. Какво в бизнес модела го налага? Всъщност, в така описаният бизнес модел, изискването за "инвестиране" единствено би намалило продажбите, съответно и печалбите, тъй като по-малко хора ще са склонни да се включат. Няма никаква логика в това, освен ако обявеният модел не е просто параван.

Мога ли в тази ваша компания аз да спечеля без да си пратя на познатите реферален линк, който изисква те да "инвестират" някаква сума?
 
Последно редактирано:
На мен не ми се спи, явно на вас също.
МЛМ не е пирамида. Много пирамиди копират МЛМ моделът, но това не ги прави законен МЛМ. Ако не разбирате разликата между нещо като Avon и това тук, ще си загубите или парите, или приятелите.
Има два варианта: Или знаете какво правите, с което умишлено подвеждате хора от форума (а това е лошо предвид снимката и името на профила), или не знаете. Ако не знаете, тогава дърпайте си парите докато можете да си ги вземете. Пасивни доходи съществуват, но не по този начин.

В Ibuumerang аз не виждам технологична компания, нито компания изобщо. Каква изобщо й е технологията? Няма обяснение как офертите за почивки от нея се получават с цели 35% по-евтино, нито защо ако това е вярно тази компания би имала изобщо нужда от представяне на пазар като Българския. Щяхме всички да сме й клиенти отдавна. Не става ясно защо е нужна "инвестиция" за да се участва. Какво в бизнес модела го налага?

Мога ли в тази ваша компания аз да спечеля без да си пратя на познатите реферален линк, който изисква те да "инвестират" някаква сума?

Цените се сравняват лесно като се вземе например цената на един и същи хотел за един и същи период в нашата платформа, и тези в booking. Отделно аз като партньор получавам още по-ниска цена за себе си. Компанията официално не се е представила в България. Официално е представена в Америка на 02 септември, скоро беше представена в Испания, Полша и други страни, за които нямам в момента информация! И сега поста ви е вие ли да ме разубеждавате, защото аз не убеждавам никого, давам информация, доколкото знам от първа ръка! За инвестираните от мен пари не се тревожете!
 

Горе