Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Реших да предложа малко по-различна услуга, а именно борса за статии TextMarket. Сайтът все още е нов и не всички функции са изпипани, така че дано не бъдете много строги към мен. Всеки ден ще се публикуват по 3 различни теми, които могат да бъдат платени с PayPal. За да получите поръчката си, моля изпращайте на посочения е-мейл вашите имена в PayPal. Освен това ще намерите и блог секция, където ще се публикува всеки ден по една полезна статия свързана с копирайтинга. Наличен е форум, така че там можете да обсъждате най-различни теми, които ви вълнуват. Ако имате някакви въпроси, не се колебайте да се свържете с мен чрез формата за контакти. Ще отговарям на всички въпроси до 24 часа, както и на получените запитвания за статии на зададени теми.
 
Последно редактирано:
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Супер идея браво! Ще следя сайта с интерес. Даже го букмарквам :)
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Супер идея браво! Ще следя сайта с интерес. Даже го букмарквам :)

Благодаря ти много за оценката и за подкрепата. :) До две седмици ще има една доста приятна изненада за всички членове на форума и ще издам малка тайна - доста безплатни награди ще има. Следете темата и сайта, за да сте сред първите, които ще се включат.

Иначе големи надежди имам за сайта, а целта ми е да създам местенце именно за копирайтърите, както и да се избегне възможността за измама и от двете страни. Всички автори, които решат да се включат и да предлагат статиите си съответно, ще са под мой контрол, а именно всяка една тема ще се проверява не само за уникалност, а също така дали наистина е качествена. От друга страна пък предварителното плащане на темите е гаранция, че и самите автори няма да останат излъгани, затова мисля, че може и да излезе нещо хубаво и наистина се надявам на вашата подкрепа.

Ще издам и една друга тайна, а именно че всеки петък 13 (считано от следващия месец) ще можете да закупите всички статии с до 50% намаление, а именно в зависимост от темата. Разбира се всичко това е само малка част от всичко, но да караме по реда на нещата, както се казва.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Забравих да допълня, че всеки може да се включи в гласуването за това, каква да е темата на статиите за следващите дни. В сайта ще намерите анкета, а темата събрала най-много гласове ще се счита за победил. :)
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Чудесна идея, браво, планирам съвсем скоро да стана един от авторите в борсата :)
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Чудесна идея, браво, планирам съвсем скоро да стана един от авторите в борсата :)

С радост ще те приемам, ani_valentinova. :) Приятелите никога не са излишни, а целта ми е именно да станем едно голямо семейство. ;) Между другото, търся и човек, с който да развиваме проекта, така че ако има желаещи, могат да ми пишат, както тук, така и на посочените в сайта контакти.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Чудесна идея обаче малко по професионално бе пичове... какви са тия детски картинки . Никога няма да си купя статия от такъв сайт, че и на поддомейн. Просто не ме убеждавате че статиите ви са качествени и на високо ниво.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Стискам палци да поддържате поне 100 оборотни статии винаги. И да не ви омръзне бързо. Ако се бачка от 5-6 копирайтъри всичко ще бъде лесно и удобно. Трябва на дадена тематика да има избор, а не по една две статии в раздел за продан. Успех за готината идея още веднъж!
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Идеята е много добра, Никол! :)
Успехи!

Радвам се, че и на теб идеята ти харесва. Нямате си и на представа как подкрепата ви ме мотивира да развия сайта на наистина достойно ниво. :) Благодаря ви от сърце. :)

Стискам палци да поддържате поне 100 оборотни статии винаги. И да не ви омръзне бързо. Ако се бачка от 5-6 копирайтъри всичко ще бъде лесно и удобно. Трябва на дадена тематика да има избор, а не по една две статии в раздел за продан. Успех за готината идея още веднъж!

Благодаря за съвета, но лично аз съм от хората, които вървят винаги към целта си. Определено още до две седмици наличните статии за продан ще бъдат доста повече, но просто в началото наблегнах на дизайна и на това всичко да е лесно за клиентите, както и за самите автори.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Чудесна идея обаче малко по професионално бе пичове... какви са тия детски картинки . Никога няма да си купя статия от такъв сайт, че и на поддомейн. Просто не ме убеждавате че статиите ви са качествени и на високо ниво.

Колега, сайта blife.eu също е мой. В момента течеше подготовката и това дали ще успя да наглася нещата, както съм си ги представяла. А относно картинките, не виждам, какво точно те дразни... Уважавам мнението ти, а и всеки има право на избор.
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Нищо не ме дразни, просто изглежда детско. Искате да разработите хубава система, идеята ви е хубава спор няма. Пишете добре, позачетох се в статиите ви. Обаче никой няма време да чете повярвай ми 90% от потребителите кликат, преглеждат, решават дали да натиснат Х. Трудно е да накараш клиента да повярва че вашите статии са качествени а е необходимо той да остане с впечатление че там работят професионалисти. Първата ми асоциация като вляза в този сайт е че съм в детска градина. Даже не детска градина защото детската градина щеше да си има собствен домейн детска-градина.ком тук все едно съм в някое ъгълче в детската градина примерно - тук-пишем.детска-градина.ком . Пробвайте нещо по професионално наистина.... ще има по голям успех. Идеята е добра.

Колега, сайта blife.eu също е мой. В момента течеше подготовката и това дали ще успя да наглася нещата, както съм си ги представяла. А относно картинките, не виждам, какво точно те дразни... Уважавам мнението ти, а и всеки има право на избор.
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Нищо не ме дразни, просто изглежда детско. Искате да разработите хубава система, идеята ви е хубава спор няма. Пишете добре, позачетох се в статиите ви. Обаче никой няма време да чете повярвай ми 90% от потребителите кликат, преглеждат, решават дали да натиснат Х. Трудно е да накараш клиента да повярва че вашите статии са качествени а е необходимо той да остане с впечатление че там работят професионалисти. Първата ми асоциация като вляза в този сайт е че съм в детска градина. Даже не детска градина защото детската градина щеше да си има собствен домейн детска-градина.ком тук все едно съм в някое ъгълче в детската градина примерно - тук-пишем.детска-градина.ком . Пробвайте нещо по професионално наистина.... ще има по голям успех. Идеята е добра.

Благодаря за съвета и определено имаш право. Ще сменя тези картинки с други, а също така до няколко дни ще преместя сайта на свой собствен домейн.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Директно на английски, българския пазар е много ограничен и непостоянен.
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Нищо не ме дразни, просто изглежда детско. Искате да разработите хубава система, идеята ви е хубава спор няма. Пишете добре, позачетох се в статиите ви. Обаче никой няма време да чете повярвай ми 90% от потребителите кликат, преглеждат, решават дали да натиснат Х. Трудно е да накараш клиента да повярва че вашите статии са качествени а е необходимо той да остане с впечатление че там работят професионалисти. Първата ми асоциация като вляза в този сайт е че съм в детска градина. Даже не детска градина защото детската градина щеше да си има собствен домейн детска-градина.ком тук все едно съм в някое ъгълче в детската градина примерно - тук-пишем.детска-градина.ком . Пробвайте нещо по професионално наистина.... ще има по голям успех. Идеята е добра.

Малеее, v0id, какво правиш бре човек?! Та ти не приземяваш, ти буквално забиваш в земята Nikol89! Такива критики и такива грешки показа, допуснати от авторката на темата, която на всичкото отгоре предлага услуги за дизайн и копирайтърство, а да не знае и да допусне елементарни грешки ... .
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Директно на английски, българския пазар е много ограничен и непостоянен.

За съжаление тази идея отпада, тъй като английския не ми е силната страна, а за да наема хора за толкова статии, прост парите няма да ми стигнат. :(
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Малеее, v0id, какво правиш бре човек?! Та ти не приземяваш, ти буквално забиваш в земята Nikol89! Такива критики и такива грешки показа, допуснати от авторката на темата, която на всичкото отгоре предлага услуги за дизайн и копирайтърство, а да не знае и да допусне елементарни грешки ... .

Идеята е добра според мен, ако има от къде да си купя готови статии, когато ми потрябват а не да ги поръчвам и да чакам по 2 седмици със сигурност бих се възползвал. Стига да знам че нивото е добро. И ако се развие и се наложи с качество и много добър редакторски контрол тази идея ще успее. Просто си трябва професионализъм във всичко, това е ... не става само с хубава идея...
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

За съжаление тази идея отпада, тъй като английския не ми е силната страна, а за да наема хора за толкова статии, прост парите няма да ми стигнат. :(

Ти направи борсата и промотирай продуктите, другото го остави на копирайтърите. Направи категории по качество, тематика, големина, цена, пакети, абонаменти. Важно е на някакъв етап да гарантираш това качество, там вече ще трябва да наемеш редактори.... Themeforest да не би да имат 430853958320 програмиста обаче продават хиляди темплейти...
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Ти направи борсата и промотирай продуктите, другото го остави на копирайтърите. Направи категории по качество, тематика, големина, цена, пакети, абонаменти. Важно е на някакъв етап да гарантираш това качество, там вече ще трябва да наемеш редактори.... Themeforest да не би да имат 430853958320 програмиста обаче продават хиляди темплейти...

Определено проекта е труден за изпълнение и реализация, но няма нищо невъзможно. Всяко начало е трудно, така че определено ме чакат дълги безсънни нощи, за да може всичко да стане факт и наистина да се развият нещата в положителна посока.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

И махни това плащане, кой луд ще плати за да си даде статията ???????? Вземи им комисионна от продажбата, недей да ги гониш още от самото начало...
 

Горе