Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

mlazarov

Active Member
Колеги искам да ви представя една нова услуга за автоматизиран събмит





Услугата ви дава възможност да събмитвате автоматично новини и материали в социални БГ мрежи (скоро ще се поддържат и EN).

При регистрация получавате 10 кредита безплатно, но можете да използвате промо кода PC20*, които ще ви даде 20 кредита (което се равнява на двадесет събмита).

* Промо кода е валиден до 31.08.2012г
 
Последно редактирано:
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Много добре от първо впечатление, ще го тествам :)
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

1. Къде могат да се видят списъците със социалки?
2. Могат ли да се избират тематични такива?
3. Къде могат да се видят цените?

Изглежда добре. Успех с развитието!
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Поздравления, Марто!
Нещо не иска да ми пусне мейл за активация вече половин час, иначе ми е любопитно да видя - колко различни акаунти се ползват, с различни никове ли ще са за всяка социалка в рамките на един събмит и за всеки нов линк също, може ли да поръчам нови акаунти само за моите линкове, има ли рестрикции за адюлт и подобни сайтове и ползват ли се различни IPта за всяка социалка в рамките на един събмит и за новите линкове, ако ще са от други профили.
 
От: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Поздравления, Марто!
Нещо не иска да ми пусне мейл за активация вече половин час, иначе ми е любопитно да видя - колко различни акаунти се ползват, с различни никове ли ще са за всяка социалка в рамките на един събмит и за всеки нов линк също, може ли да поръчам нови акаунти само за моите линкове, има ли рестрикции за адюлт и подобни сайтове и ползват ли се различни IPта за всяка социалка в рамките на един събмит и за новите линкове, ако ще са от други профили.

Провери си СПАМ папката, на мен ми дойде там.
 
От: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Провери си СПАМ папката, на мен ми дойде там.

Естествено. Буревестника май изостава със зареждането на спам-а.
Виждам, че акаунтите се правят от потребителя и са под негов контрол, а ще може ли /за в бъдеще/ да се ползват множествени акаунти, без да се налага да си променяш данните всеки път - да си вкараш 20тина акаунта от свежо например и да се рандомизира публикуването? Вмъкнат спин поддържа ли се/скоба в скоба/? Различни IPта ли се ползват?
 
От: От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Естествено. Буревестника май изостава със зареждането на спам-а.
Виждам, че акаунтите се правят от потребителя и са под негов контрол, а ще може ли /за в бъдеще/ да се ползват множествени акаунти, без да се налага да си променяш данните всеки път - да си вкараш 20тина акаунта от свежо например и да се рандомизира публикуването? Вмъкнат спин поддържа ли се/скоба в скоба/? Различни IPта ли се ползват?

Въпросите ти станаха повече, след като преоткри спам-а :) Просто се лигавя петъчно, сори за офтопика.
 
На по-голяма част от въпросите ви има отговор в Help секцията

А на тези които липсват ето и отговорите:

Къде могат да се видят списъците със социалки?
Ако си регистриран можеш да ги видиш във формата за събмит в дясно. Ако не си от тук

Могат ли да се избират тематични такива?
Можеш сам да избираш в кои социалки да се публикува съдържанието.

Къде могат да се видят цените?
След като се логнеш в "Payments". Само за пример 120 събмита са 3 евро.


KALOS, пусни ми на лични мейла си и ще ти ативирам акаунта ръчно.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Има още доста социалки, които уж не са еднодневки и ще е добре да се разшири списъкът.
Харесва ми сайта.
Успех:)
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Каква е точно функцията на Delayed submit?
Ако дам 1 week, линка в социалките ще бъде събмитнат след една седмица или събмита ще бъде разпрръснат в рамките на една седмица
Много малко мис е виждат социалките, иначе:)


BG Autosubmiter дава възможност да се използват собствени акаунти или системата да избере на случаен принцип кой акаунт да използва. В повечето социалки има поне по 2 регистрации за сега, но ще станат повече.
Най-добре е всеки потребител да си ползва свои акаунти, защото дори да станат тези 2 акаунта 100, пак няма да е много препоръчително да се ползват ''служебните'', особено ако се популяризира инструмента.

може ли да поръчам нови акаунти само за моите линкове
След като разгледах възможностите на инструмента и аз имам такъв въпрос:)
 
Последно редактирано:
nortrant, когато чуеш излезе "нов вестник" не разбираш, че е излязла нова технология. Или? А има ли подобен проект, работещ по същия начин?

waldes, можеш да използваш свои акаунти, които да конфигурираш в "Settings". Към момента няма възможност да си поръчаш акаунти през системата.
 
От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

nortrant, когато чуеш излезе "нов вестник" не разбираш, че е излязла нова технология. Или? А има ли подобен проект, работещ по същия начин?

изивнявам се, аз под "нова услуга" разбирам друго...
 
Re: От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Ще се радвам да споделиш кои са другите такива услуги, работещи по този начин (автоматичен събмит) - без значение дали е софтуер, който се инсталира или онлайн сървъс, работещи с бг сайтове?

изивнявам се, аз под "нова услуга" разбирам друго...
 
От: Re: От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Аз също под "нова услуга" разбирам да се предлага нещо ново, а събмита отдавна не е нова услуга.
Ще се радвам да споделиш кои са другите такива услуги, работещи по този начин (автоматичен събмит) - без значение дали е софтуер, който се инсталира или онлайн сървъс, работещи с бг сайтове?

Бих споменал една, но ще е конкурентна реклама в твоята тема и ще е неуважително.
 
От: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Страхотна работа сте свършили, поздравления :)
Единствено според мен трябва да увеличите малко списъка със социалки, че само с тези 7.....

Ииии открих едно бъгче ;) Тествах с доста сайтове и поне при 3-4 от тях има проблем т.е. добавяш някой линк за събмит и след натискането на бутона "Next step" всичко излиза на маймуница (и заглавие, и текст, и тагове....) нещо не разпознава кирилицата :/ Ето пример с 2 такива сайта: mebeli-bg.com и veronique-bg.com Нямам идея проблема дали е от тези сайтове или е при вас, но все пак да го споделя :)
 
От: Re: От: Re: Нова събмит услуга - 20 безплатни събмита

Ще се радвам да споделиш кои са другите такива услуги, работещи по този начин (автоматичен събмит) - без значение дали е софтуер, който се инсталира или онлайн сървъс, работещи с бг сайтове?

Нямам намерени е да превръщам темата в постове между нас дали услугата е нова или стара.
Мисля, че много добре ме разбираш какво искам да кажа.
Начина на изпълнение на услугата може до някъде да се нарече "нов", но не и самата услуга - това исках да кажа.

С това приключвам.
 
Последно редактирано:

Горе