Нова SEO Friendly линк директория.

weber

New Member
Directoriq.tk е изграден според последните изисквания на Google и е изключително SEO Friendly!

Освен директен dofollow линк към сайта си, ще можете да добавяте RSS емисия с последните новини и статии от сайта си. Ето и пример: http://directoriq.tk/energyonline-bg-s84.html .Всеки добавен сайт излиза и в Sitemap-а на директорията.

Директория все още е нова и няма PR, но мога да гарантирам, че ще качи доста бързо. Добавяйте сайтовете си, докато все още е безплатно/без реципрочен линк.
 
Последно редактирано:
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Чакам удобрение ;)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

weber, можеш да ме обвиниш в спам. Днес ще ми е за втори път.
Още сутринта разгледах сайта. Харесва ми!
Но! Няма да се регистрирам. Поне докато не стигне ПР7. За по-нагоре ще зависи от изкушението тогава.
Това q в домейна го приемам. Донякъде. (Не съм проверявал има ли възможни домейни без него.) Както и да е. Но това Q в главата ме побърква. Та ако ще и да го регистрираш® или търговска марка™ да го направиш. На мен никак не ми е Friendly!
Предложения по същество:
В "Енергетика и околна среда" - аз бих добавил "ВЕИ" (Възобновяеми Енергийни Източници). И бих го сложил първо. Само 3 букви са, има място. Актуално е и ще се развива.
В "Спорт" - "Формула 1" (класика) или по-общо "Автомобилни състезания".
Не виждам "Градинарство" - класическа тема. И "Чисти храни" - актуално е и ще се развива.
Пожелавам ти успех в начинанието! :|

ПС
В България Zip код не се използва.
 
От: От: Нова SEO Friendly линк директория.

За да добавиш сайта си не е нужно да се регистрираш. Опитали сме се всичко да е максимално бързо, лесно и опростено... Не е задължително да се добавя адрес, освен ако не искаш да излиза карта с навигация. Без Q-то неможе, то е запазена марка :) . Както писах по-горе, засега всичко е "на промоция", но след време някои от екстрите ще са платени или ще се изисква реципрочна връзка. Съвета ми е да не отлагате, а да си добавите сайта докато всичко е фрий :) Иначе благодаря за съветите, ще се вземат предвид :)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

домейна е кофти :wink: едва ли някой ще плати
по-добре като ще полагате усилия да бяхте взели един нормален :confused:
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Не забравяйте да слагате и rss емисия от сайта си, ако има такава... ;) Скоро ще има и още благинки.

Очаквам 100+ посетители на ден от твоята директория. Имаш срок до утре!
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

при търсене излиза код
/site/search/?phrase=%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD+%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8&where=&go=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8&isNewSearch=true
http://directoriq.tk/kompiutri-i-intierniet-c34-p1.html
(2) file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 44 bytes written, possibly out of free disk space Cacher.php line 155 15-3-12 11:11
FrontController->dispatch() # line 18, file: /home******/directoriq.tk/index.php
Controller->render() # line 225, file: /home/*****/directoriq.tk/core/FrontController.php
TemplateLiteView->render(Object:SiteController) # line 167, file: /home/*****/directoriq.tk/core/*****.php
Template_Lite->fetch("site/search.tpl") # line 77, file: /home/*****/directoriq.tk/views/*****.php
Template_Lite->_fetch_compile("site/search.tpl", null) # line 360, file: /home/*****/directoriq.tk/components/template_lite/class.template.php
eval() # line 535, file: /home/*****l/directoriq.tk/components/template_lite/class.template.php
.......
и тъй нататък (позабърсах структурата и имената на файловете)
 
От: Нова SEO Friendly линк директория.

Оправено е вече и всичко си работи нормално. Все пак сайта е нов и е нормално нещо да гръмне. Съжалявам, ако някой е изпитал проблеми с директория. Всичко за деня е одобрено с изключение на един сайт, който няма почти никаво съдържание. Добавяйте линкове на воля...
 
Каква ти е идеята за него. Явно, че като начало ще набира сайтове и съдържание благодарение на тях, но като цяло? Нещо специално ли си му отредил или просто още не си стигнал до този етап да го мислиш. Интересно ми е от гледна точка на това да не умре скоро и да си му измислил и нещо. Факт е, че доста от нас все още се кефят на директориите, докато видях, че последно време доста замряха бг социалките. За това съдя най-вече от темата за помощ в социалките. По-малко теми се пускат от едно време. Нямаше как да не го забележа. Но директориите си останаха със същия интерес. Евалта за което. ;)
 

Горе