Новият ми блог

SS_BOY

Member
http://bgskype.blogspot.com - Това е новият ми блог трудно се реших да е на тая тема но понеже не намерих друг блог(не казвам че няма) , който е на български и на тая тема реших да пробвам. Според вас има ли бъдеще ? Какво да му добавя/премахна много искам да го развия дори писах на fcolor.bg за спонсорство. Кжете си мнението струва ли си да се занимавам :?:
 
SS_BOY каза:
интересно и аз искам да поспоря с теб :)

ще ти кажа три неща които страшно много ме дразнят в скайп:
- ако са ти изпратили съобщение докато си бил офлайн, ги получаваш едва тогава когато ти и този който ти ги е пратил сте едновременно онлайн. В повечето случаи при мен се получава така, че получавам съобщения отпреди 2-3 дена понеже не кисна много в програмата
- второто и още по-дразнещо нещо е, че нямаш листа в която ако си инвизибъл да си добавиш кой искаш да те вижда. Освен това този инвизибъл статус губи напълно смисъла си, след като дори да си "невидим" някой ако ти звънне може да разбере, че все пак си онлайн, понеже ще му дава свободно (ако си офалайн просто се отказва обаждането)
- тарифите за международни разговори са им супер надути, при положение че има програми с които говориш без пари до България, Германия и още 30-40 страни. Но тук не ги обвинявам, понеже имат милиони потребители и е нормално да се възползват
 
Значи малко градивна критика
Нека започнем с KEywords I Description . Добави ги . Не са много важни но все пак ти дават бонус точки :).
За Title добави още 5-6 ключови думи. Също така е добре да направиш <title> веднага след <head>(Съвет от Web CEO)
Също така Прави ключовите си думи поудебелени с Или Това ще покаже на търсачките че наблягаш на тези думи.
Оправи и логото :) и си готов :)
 

Горе