Новобрански въпрос относно домейн

bodyrock89

Active Member
Здравейте, наскоро си направих блог в блогер и още по наскоро му сложих домейн .info от godaddy. Въпроса ми е трябва ли сега да го регистрирам в google за да се показва в резултатите при търсене? Благодаря предварително!
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

Сигурно питаш за тук.
Добре е да се добави, но веднъж е достатъчно. Също може да го добавиш и в Webmaster Tools на Гугъл. За второто, ако имаш въпроси - питай.:)
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

Сигурно питаш за тук.
Добре е да се добави, но веднъж е достатъчно. Също може да го добавиш и в Webmaster Tools на Гугъл. За второто, ако имаш въпроси - питай.:)

Благодаря за помощта, регнах се и в двете! Webmaster tools сега го разучавам, ако имам въпроси ще питам.
Относно домейна, как мислите, по ли е добре да си взема .com домейна, струва $11.44 за първата година? Как мога да видя колко ще струва за втората година и за всяка следваща? Ако блогът ми стане популярен, а някой вече е взел .соm домейна няма ли да губя посетители?
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

Благодаря за помощта, регнах се и в двете! Webmaster tools сега го разучавам, ако имам въпроси ще питам.
Относно домейна, как мислите, по ли е добре да си взема .com домейна, струва $11.44 за първата година? Как мога да видя колко ще струва за втората година и за всяка следваща? Ако блогът ми стане популярен, а някой вече е взел .соm домейна няма ли да губя посетители?
Виж тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18521&page=2
В момента има промоция за доларов ком
В годеди по принцип винаги можеш да намериш купон за отстъпка с който да вземеш ком домейн за 7.67$ с включена icann такса
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

Виж тук:
В момента има промоция за доларов ком
В годеди по принцип винаги можеш да намериш купон за отстъпка с който да вземеш ком домейн за 7.67$ с включена icann такса

Да, но тази промоция не важи за PayPal. Аз само с PayPal мога да купя домейна. Пускат ли купони и за PayPal или само за кредитни карти? Но и да не пускат не е проблем да го взема за $11.44, въпроса е другите години пак ли по $11.44 ще ми търсят или повече и ако е повече, колко точно?
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

Да, но тази промоция не важи за PayPal. Аз само с PayPal мога да купя домейна. Пускат ли купони и за PayPal или само за кредитни карти? Но и да не пускат не е проблем да го взема за $11.44, въпроса е другите години пак ли по $11.44 ще ми търсят или повече и ако е повече, колко точно?

В зависимост от текущата промоция са цените, но мисля че винаги са толкова 10-13 $. Аз не мога да разбера що не искаш да платиш 10 пъти по малко? Нали за PP акаунта имаш карта с която директно можеш да си платиш.
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

В зависимост от текущата промоция са цените, но мисля че винаги са толкова 10-13 $. Аз не мога да разбера що не искаш да платиш 10 пъти по малко? Нали за PP акаунта имаш карта с която директно можеш да си платиш.

Как така 10 пъти по-малко? Нали с купона домейна е 7.67$, а без купона е 11.44$ или аз нещо не съм разбрал? Иначе към PayPal имам свързана visa electron, но е дебитна карта, не кредитна и не знам дали ше стане. Също така сигурен ли си, че цената следващите години ще е горе долу същата, понеже .info домейна го взех за 1.07$ обаче за още 2 години ми търси 18$ и нещо?
 
От: От: Новобрански въпрос относно домейн

Как така 10 пъти по-малко? Нали с купона домейна е 7.67$, а без купона е 11.44$ или аз нещо не съм разбрал? Иначе към PayPal имам свързана visa electron, но е дебитна карта, не кредитна и не знам дали ше стане. Също така сигурен ли си, че цената следващите години ще е горе долу същата, понеже .info домейна го взех за 1.07$ обаче за още 2 години ми търси 18$ и нещо?

Ти погледна ли темата която ти дадох? Последния купон е за 0.99$ ком домейн + таксата на icann = 1.17 май ставаше.
Мисля че купона беше school99
Няма значение че е дебитна картата ти, важното е да е виза/мастеркард. Каквито карти одобряват Пейпал, такива приемат и годеди

На инфотата това им е промоционалната цена, 1.07$ за първата година. Иначе са със стандартната цена като ком-четата май, или по скъпо ли беше не се сещам.
Купона естествено също е само за 1 година, но за следващата с подходящ купон ще ти излезе 7.67$
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

На "name on card" какво трябва да напиша, че за пръв път пазарувам с карта?

Името което е на картата (примерно IVAN IVANOV) както е написано там на латиница
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

Въведох купона но ми пише Order Total $8.67. Да не е изтекъл вече?

Еми кажи какво точно ти пише? Трябва да изкара някакво съобщение ако е expired. Какъв домейн пробваш да регистрираш? Купона е само за ком!
Аз си регистрирах за доларче като го сложиха купона в темата.

Ако е изтекъл и нестава пробвай с тези които съм сложил тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15682&page=2
POSTER412 - 35% off (7.48$) COM domains
CWM7 - 7.49$ NET/BIZ/ORG
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

Домейна ми излезна 8.76$, extra disc 2.86$ това ми пише (.com домейн). Не ми излезна никакво съобщение че е изтекъл или, че са го приели. Както и да е мерси за помощта! Как да ви дам по 1 положителен вот?
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

виждаш ли звездичката под всеки пост отляво на отговор и отговори с цитат?
натисни я и им дай по 1 реп точка :)
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

виждаш ли звездичката под всеки пост отляво на отговор и отговори с цитат?
натисни я и им дай по 1 реп точка :)

Готово, айде една и за теб. Живи и здрави!
 
От: Новобрански въпрос относно домейн

Към админите: Абе какви са тези сивите репутации?
Да не би юзърите дето нямат 10 поста и да им стоят сиви като дават реп.
 
Re: От: Новобрански въпрос относно домейн

Към админите: Абе какви са тези сивите репутации?
Да не би юзърите дето нямат 10 поста и да им стоят сиви като дават реп.

нещо такова е, или тези с реп 0.
 

Горе