Нов банер 300х600 в AdSense

От: Нов банер 300х600 в AdSense

Интересно, тъкмо видях темата и погледнах наистина е пуснат ще изчакам колегата да се консултираме ама мисля да го пробваме. Благодарско за инфото.
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Аз го пробвах преди малко. Явно скоро няма да има изображения с такива размери. Така че той побира просто повече реклами с текст.

Ползата му явно се състои в това, че разширява рекламната площ при запазено ограничение от 3 реклами с контент на страница.
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Аз го пробвах преди малко. Явно скоро няма да има изображения с такива размери. Така че той побира просто повече реклами с текст.

Ползата му явно се състои в това, че разширява рекламната площ при запазено ограничение от 3 реклами с контент на страница.

Аз го пуснах на два сайта да видим как ще се държи една седмица, ако е добре ще го оставя, ако ли не си връщам 300x250. Иначе ще има и изображения те рекламодателите още не са се усетили. :)
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Изглежда ми обещаващо. Ще се пробва.
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Не е толкова нов, аз го гледах преди 2 седмици някъде и се чудех дали да го добавям. Точно това ме спря, защото реших, че едва ли ще има графични реклами с тоя размер. Някой сложил ли го е, да видя как изглежда?
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Този ще е як, ако има картинки за него, не само текст :)
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Има и графични аз видях, и то за бг сайт!
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Не е толкова нов, аз го гледах преди 2 седмици някъде...

Вярно е, не е толкова нов, и аз от около 2-3 седмици го знам, бяха ми писали за него когато получих месечното им известие.
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Сложих и аз, нещо много нагъсто излизат тия реклами, пуска по 8 и са една до друга без разстояние между тях. Няма ли опция да се регулира броя им, май не като гледам?
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

С три такива чудовища можеш да си скриеш сайта.

SNP_2922293_en_v0
SNP_2922293_en_v0
SNP_2922293_en_v0
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

При мен са си 6+ и текстовите, а ето ви и графична:

FireShot Screen Capture #103 - 'Нови игри &#1074.jpg
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Е добре де, при мен защо не са с тия стрелки и линии между рекламите, а само нагъчкан текст?
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Е добре де, при мен защо не са с тия стрелки и линии между рекламите, а само нагъчкан текст?

Нямам си на идея при мен са си така. Стандартни опции + канал.
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Време беше да пуснат и по-дълъг размер. Нали пак си остава правилото с 3-те реклами на страница?
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Абе не знам колко е добър все още , от 1 седмица го въртя но за него липсват още графични реклами, а относно текстовите - много е гадно като се появи само една реклама, защото се появява в горната част а всичко от долу остава празно, празно, празно и след това се появява нещо друго от сайта т.е остава едно голямо празно поле в сайта, а като гледам доста често се случва ...
 
От: Нов банер 300х600 в AdSense

Принципно изглежда доста добре, според мен в най-скоро време ще има много графични защо пък не :)
 

Горе