Нов в ebay продажбите

vessskooo

New Member
Здравейте, колеги
Има следната грешка при листването на втотия item за продаване:
"This listing would cause you to exceed the number of items you can list. You can list up to 7 more items this month. Please consider reducing the quantity or request to list more."

Пише, че не може да има повече от 7 за месеца, а това ми е втория и не ми позволява да завърша публикуването.

Моля за помощ!

Поздрави,
 
От: Нов в ebay продажбите

Имаш право на 10 продукта, като в това число влизат наличните бройки, както и продадените. Може да качиш 1 продукт и да сложиш, че имаш 10 налични и с това ще си зашълниш лимита. В съобщението ясно са ти го казали: "This listing would cause you to exceed the number of items you can list. You can list up to 7 more items this month. Please consider reducing the quantity or request to list more."
 
От: Нов в ebay продажбите

Моля кажете защо след като листна нещо после не успявам да го намеря в търсачката с ключовите думи, които съм използвал?
 
Последно редактирано:
От: От: Нов в ebay продажбите

Имаш право на 10 продукта, като в това число влизат наличните бройки, както и продадените. Може да качиш 1 продукт и да сложиш, че имаш 10 налични и с това ще си зашълниш лимита. В съобщението ясно са ти го казали: "This listing would cause you to exceed the number of items you can list. You can list up to 7 more items this month. Please consider reducing the quantity or request to list more."


Моля кажи ми защо след като листна нещо после не успявам да го намеря в търсачката с ключовите думи, които съм използвал?
 
От: Нов в ebay продажбите

Пробва ли да го намериш от някой друг браузър с който не си се логнал в eB?
 
От: От: Нов в ebay продажбите

Моля кажи ми защо след като листна нещо после не успявам да го намеря в търсачката с ключовите думи, които съм използвал?

Трябва да мине известно време. Не се появяват веднага. Почакай и потърси пак след няколко часа.
 
От: Нов в ebay продажбите

За нови акаунти се поява item-а след последният revision СЛЕД 12-тия час МИНИМУМ. Някой път е след 24-тия час.

Ако revise-неш нещо по него обаче, то времето започна да тече ОТНАЧАЛО.

За aged accs (с established selling history в същата категория) е 5-8 мин.
 
От: Нов в ebay продажбите

За нови акаунти се поява item-а след последният revision СЛЕД 12-тия час МИНИМУМ. Някой път е след 24-тия час.

Ако revise-неш нещо по него обаче, то времето започна да тече ОТНАЧАЛО.

За aged accs (с established selling history в същата категория) е 5-8 мин.

Благодарско!
 

Горе