Нов дизайн и домейн на "webmasters"

alexer

Active Member
Ами преди малко явно започнаха промяната и сега, като го отворих и се обърках, че съм в предприемач. :)
Май е по-добре новият дизайн. Вие какво мислите?
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Направо с влизането и си мислиш, че си в предприемач.
Ще го правят по красив новите собственици.
:)
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Нов, нов... колко да е нов. Стандартният скин на актуалния vBulletin. :)
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Ами преди малко явно започнаха промяната и сега, като го отворих и се обърках, че съм в предприемач. :)
Май е по-добре новият дизайн. Вие какво мислите?

:D На кочинката и италиански теракот да и сложиш пак ше си е кочинка и пак ше си мирише :D
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

тук бързо реагираха и днес също има промени по дизайна : )
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Ами те просто се размениха скиновете.
Кочината се модернизира, а предприемачът сега е досущ вебмастъра, ама в неосоциалистическия му период.
 
след като оправим дизайна на този ще оставя и дефултния темплейт да може да се избира за тези който харесват по светли цветове но малко помощ засега плс :) в другата тема :)
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

е не знам защо копирах толкова много предприемач , ясно че това е темата по дефолт , но два големи форума с сходна тематика да са досущ еднакви някак си не върви .... Очаквам Предприемач да вземе мерки за своят дизайн и да направи нещо наистина добро :):):)
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

този форум със сигурност ще има интентичност и определено ще е водещ в иновациите и новостите в сферата на интернет маркетинга. другите собственици доколкото ги знам са привърженици на old school стила на руските оптимизатори и това си личи в името на домейна, който са избрали те. Идентичен с searchengines.ru, което до една степен е и "+" и "-". но е факт, че всеки има виждания за това как трябва да изглежда един форум. силно им желая да станат едно хобаво място за такива като нас, защото в двата форума са повече партньори, отколкото кокуренти. поне доколкото съм за наблюдавал отношенията им през годините.
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Нямам идея как е изглеждал старият но този е много свеж
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Да, свеж е, защото и тук е същия. :oops:
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

^ Най-добре, аз си свикнах с новия, ама различни хора, различни предпочитания.
Иначе гледам в тоя другия форум всеки втори баннат, пък им разгледах мненията нищо "грешно" няма в тях:D
 
Аз си пердаша с predpriemach new от както го пусна. Наистина няма да е лошо да се пусне една анкета.
 
От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Малеее това чак сега го видях.... Доста цигански номер ми се види на мене....
Тия новите собственици ще вземат да ми паднат в очите, пък ми се струваха единствената стока там....
 
Re: От: Нов дизайн и домейн на "webmasters"

Малеее това чак сега го видях.... Доста цигански номер ми се види на мене....
Тия новите собственици ще вземат да ми паднат в очите, пък ми се струваха единствената стока там....

Е трудно е да се каже, че проблема е в новите собственици. Това е дизайна по подразбиране за vbulletin. За наше щастие, Coolice се стегна в ръце и направи няколко промени по шаблоните и сега имаме избор, който да ни различава от другия форум.
 

Горе