Нов домейн -Гугъл бот?

bobi98

Active Member
Здравейте,
Направих нов сайт с нов домейн,и при преглед на статистиките видях че гугъл бот прави много странни заявки 404 към несъществуващи и напълно непознати урл адреси към сайта,все едно на този домейн е имало сайт и е бил изтрит.
Домейна го проверих преди да го купя,нямаше нищо индексирано,дори сега няма защото е на 3 дни сайта,но тези заявки 404 продължават,за първи път виждам подобно нещо.На какво се дължи това според вас?
Дали не е затова че е на споделен хостинг?
 
От: Нов домейн -Гугъл бот?

Я дай някой пример братле, и сайта, ако може да погледнем.

Иначе той гошо обича да си прави такива нещица.

Здравейте,
Направих нов сайт с нов домейн,и при преглед на статистиките видях че гугъл бот прави много странни заявки 404 към несъществуващи и напълно непознати урл адреси към сайта,все едно на този домейн е имало сайт и е бил изтрит.
Домейна го проверих преди да го купя,нямаше нищо индексирано,дори сега няма защото е на 3 дни сайта,но тези заявки 404 продължават,за първи път виждам подобно нещо.На какво се дължи това според вас?
Дали не е затова че е на споделен хостинг?
 
От: От: От: Нов домейн -Гугъл бот?

Някой, те линква от някъде с грешни урл, аз такива неща по принцип си ги редиректвам към страницата, а ако се прецака към хоума иначе това 404 много много да не те притеснява, знам, че е кофти да ти дава грешки ама не е фатално.

Това си го пиша в урл, не съм тествал с инжекция, ама.

helpbg.eu/instalirane-na-apache2-s-php5-i-mysql-poddrazhka-na-ubuntu-13-04-lamp-защо-не-обичам-готови-системи/



Виж примерно при мен:

bggdb.com/santa-kros-santa-cross-onlinegames-6962.html-защо-не-обичам-готови-системи/

bggdb.com/santa-kros-santa-cross-защо-не-обичам-готови-системи-onlinegames-6962.html

bggdb.com/santa-kros-santa-cross-защо-не-обичам-готови-системи-onlineg-защо-не-обичам-готови-системиames-6962.html
 

Горе