Нов електронен магазин

Andy12

New Member
Здравейте,

като допълнителна услуга за клиентите на фирмата искаме да добавим и електронен магазин. Вече имам една оферта за SummerCart и се чудех какво бихте ме посъветвали. Като начало важното е инвестицията да е минимална, за да мога да разбера дали ще има развитие в тази насока. Продуктите няма да са повече от 500 и затова най-евтиния план би ми свършил работа. Видях че се препоръчва и OpenCart, като много по-евтина и функционална алтернатива. Проблема тук е, че нямам познания в програмирането и нещо готово би ме улеснило много. Много ще се радвам да ме посъветвате от първа ръка как да процедирам, и как да се организирам като цяло.

Мерси.
 
От: Нов електронен магазин

Здрасти,
мога да ти помогна да стегнеш един OpenCart. Ще ти купя хост, домейн и ще настроя системата според твоите нужди.
Драсни ми на лично за да се разберем :)
 
От: Нов електронен магазин

И двете системи се ползават и работят добре. Колегата добре те е ориентирал и може да се възползваш от добронамереното му предложение. Естествено, ако искаш дизайн - ще е нужно да си купиш такъв или да си поръчаш на някой дизайнер, като ти предостави и възможността от кодинг и интеграция.

Успехи с новото начинание и свирни като стане готов.
 
От: Нов електронен магазин

Мерси, ще се възползвам от помощта и ще започнем един OpenCart. Ще пиша като има развитие.
 

Горе