Нов конкурент на Google - Bing

От: Нов конкурент на Google - Bing

SEO, MEO... всичко е корупция!
Не съм гледал нито един от двата клипа и не смятам да го правя. Защо? Защото ми писна да гледам как "дървени философи" заблуждават толкова народ, а и на всичкото отгоре ония им се вързват. Като имаш пари си на върха, дори да си най-непросветения откъм СЕО.
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

Maleee toq Google go ubiha totalno otvsqkude, napravo ne znam kvo shte pravqt ot google, sigurno shte falirat :/ Jalko za tqh ;( :( ;( :(


/sori za latinicata, skoro preinstalirah/
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

това си е live.com,
иначе идеите дето имат са много добри и ако ги осъществят ще разширят позициите си на пазара
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

Хах страшна работа е тоя Bing.
На резултатите в търсенето индексира дори Google, diri.bg, yandex.ru и други търсачки :D
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

Писна ми да чета статии как някой ще убие google
Ще убият на баба си цървулите. То така ако ставало.
ОЛИГОФРЕНИииииииииииии
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

А някой знае ли по какъв начин се класират резултатите от търсенията?
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

Имам вече посетител от там :)
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

И на мен ми е много интересно какъв им е алгоритъма, най-малкото защото получавам малко трафик от там, и то такъв който купува...
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

И на мен ми е много интересно какъв им е алгоритъма, най-малкото защото получавам малко трафик от там, и то такъв който купува...
А на мен ми е интересен PR-алгоритъма на Гугъл, който успя да им тури PR2. Обикновено дори новите блогчета получават PR3-PR4, а тук - 2 при положение, че само броят на собствените им страници надхвърля 700к. Което си е напълно достатъчно за по-добър резултат, дори да сметнем на теория, че няма входящи линкове (което е абсурд, разбира се, почти всеки IT-форум е сложил линк към bing, да не говорим за блоговете, новините, социалните мрежи и т.н.).
 
От: Нов конкурент на Google - Bing

и да се скъсат немогат да стигнат гуугъл..
 

Горе