Нов облик на svejo.net

Харесва ли ви новото Свежо?

  • Да, най-после заприлича на европейска социална мрежа!

    Votes: 5 8.8%
  • Да, но има още какво да се желае

    Votes: 4 7.0%
  • Не, стана по-тъпо от преди

    Votes: 33 57.9%
  • Не ми пука за Свежо

    Votes: 15 26.3%

  • Общо гласове
    57

Izida

New Member
Явно на никого не му се отваря тема за новия външен вид и функционалности на svejo.net, но смятам че трябва да разнищим най-голямата българска социална мрежа...

Е, какви са отзивите? Харесва ли ви? Още по-отвратителна ли е станала?

Според мен, те бягат от първоначалния замисъл, който маха и сега от свежия лимон остана само кората!!!
 
От: Нов облик на svejo.net

Да, плъгина за WP като че ли не е актуализиран от 100 години и в момента не отчита гласовете...
 
От: Нов облик на svejo.net

Новото свежо за мен е провал. Толкова неща са изчезнали, че за функционалност изобщо не може да говорим.

Липсват менютата "фенове" и "приятели", като единствения остатък от информация за даден потребител е аватара. Който впрочем е изтрит, както почти всичко друго. При пускане на статия, бутона "промени" го няма, няма и листата от появяващи се етикети при писане. Няма опции за отрицателен вот, емотикони в коментарите, дизайна е дървен като цяло и т.н.

Да, определено заприлича на "европейска социална мрежа" и това е най-жалкото.
 
От: Нов облик на svejo.net

Не ми пука особено за свежо, но преди повече ми харесваше. Нямам какво да допълня към горните коментари.
 
От: Нов облик на svejo.net

Скоро нали се появи българският Фейсбук, явно авторите са решили да направят български Туитър - един чистичък, подреден, без нищо излишно....

Остава и трафика от там да падне, хората да го изоставят и ще стане най-тъпо-провалилата-се-социална-мрежа у нас!
 
От: Нов облик на svejo.net

Като се кликне на бутона "Добави" в WP просто те хвърля в началната страница на свежото, а преди се отваряше вече попълнена страница, даже и снимките се подреждаха, да си избереш, само оставаше да кликнеш да се добави. Много зле е сега, просто са го развалили.
 
От: Нов облик на svejo.net

в блога им пише че работят по проблемите
иначе така както са разхвърляни вече, необходимите гласове да станат дадени линкове свежи може би трябва да бъдат намалени иначе няма да има "свежи" според мен
 
От: Нов облик на svejo.net

в свежо влезох сега като видях темата за първи път от година някъде. та да де - не ми пука за свежо :D
 
От: Нов облик на svejo.net

Мен от както ме баннаха несправедливо, не ми пука изобщо за облика на тези уруфлеци. Даже и не влизам там вече.
 
От: Нов облик на svejo.net

разглеждах новите публикации в свежо и ми направи впечатление, че най - много 2-3 публикации бяха разгледани 2-3 пъти
или скриптовете неработят
или с нови дизайн се разглеждат предимно свежите публикации, но и това ще е довреме
като не се посешават новите няма как да станат свежи
 
От: Нов облик на svejo.net

Скоро нали се появи българският Фейсбук, явно авторите са решили да направят български Туитър - един чистичък, подреден, без нищо излишно....

Остава и трафика от там да падне, хората да го изоставят и ще стане най-тъпо-провалилата-се-социална-мрежа у нас!
Ужас и тъпотия страшна !
От зле по-зле, че чак няма накъде повече !
Тая мрежа с тоя дизайн и нов или по-скоро никакъв замисъл, ако устиска до края на годината ще е добре.
Видях темата тук, реших да погледна и очаквах нещо супер и направо ОНЕМЯХ !:mrgreen:
 
От: От: Нов облик на svejo.net

разглеждах новите публикации в свежо и ми направи впечатление, че най - много 2-3 публикации бяха разгледани 2-3 пъти
или скриптовете неработят
или с нови дизайн се разглеждат предимно свежите публикации, но и това ще е довреме
като не се посешават новите няма как да станат свежи
Нищо не им работи и най-вече я няма атмосферата и оригиналността.
 
От: Нов облик на svejo.net

Честно казано хич ни мъ боли к*ра за свежото, не го ползвам, нито влизам в него, абе не ми пука, ама често казано новия дизайн е бая гейски. преди беше некво шарено така, приятно за окото, ама ся - тцъ.
 
От: Нов облик на svejo.net

Аз на доста сайтове съм сложил бутона за публикуване и днес видях че не работи. Явно ще го махам, не ми трябват неработещи глупости.
 
От: Нов облик на svejo.net

загуби се от оригиналноста все едно гледам Pligg сайт.
Гледам и гласуването може без регистрация ,картиникте някак стояха по добре преди.Сега не са ми конкуренция на дизайна :) хахахахах

Завъртяли са позицията на бутона това е грешно като логика , а картинката са я дали крайно в ляво
 
Последно редактирано:
От: Нов облик на svejo.net

Гласуването и преди можеше да е без регистрация. В смисъл отскоро имам, а пък отдавна гласувам :)
 

Горе