Нов проект - съвети и критика

Thebusiness

Member
Здравейте.
Реших да направя едно онлайн магазинче със продуктите на Crocmint.. :)
За първи път правя нещо такова и затова ще ми е нужна малко помощ ако може :)

Аз мисля да го оптимизирам по думите : health store, - има 550 000 търсения в Google... не знам дали ще се получи, но .. Ако имате по-добро предложение споделете..

Кажете си мнението с две думи :) ..

URL: http://tinyurl.com/3j3zuq2

Давам така урл-то, понеже не искам да го хващат търсачките все още :)
 
От: Нов проект - съвети и критика

Харесва ми дизайна, точно за "herbal" тема ;) Добави description и keyword таговете в All in One SEO Pack-a. И само като идея - пробвай да го оптимизираш със SEO-Friendly урл-та, като включваш ключовите ти думи в тях. Понапълни сайта с малко информация, банерчето на сайта(на което пише HealthStore) може да го направиш по-голям, вкарай в него някои от бутилчиците :)). А да - не ми харесва, че използваш за категории имената на продуктите, направи ги по-добре като главни категории и в тях вкарвай продуктите. Днес предлагаш само от CrocMint утре може да ти хрумне от някоя друга програма и ще стане прекалено претрупано.

Успех
 
Последно редактирано:
От: Нов проект - съвети и критика

Мда. Логото ще се промени... Това за категориите ще го измисля! :) Първо ще вкарам всички продукти, ще пренапиша съдържанието, а после ще му мисля :)) Ама като за начало дизайна.

Мерси за мнението!
 
От: Нов проект - съвети и критика

Сложи още малко информация, поне да се вижда как стои пълно (дори с един продукт да е). Като гледаш в keyword tool гледай exact търсенията - за health store са 2900. Не знам дали са много. Някой от хората в тая ниша трябва да ти кажат, а тука има такива. Увеличи големината на логото. Отделно ще ти трябват TOS и другите там писаници. Успех ;)
 

Горе