Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

gangster

New Member
Човека-глас бил арестуван по погрешка при операция "Недосегаемите"

Певецът Красимир Аврамов, известен като Човека-глас, бил арестуван тази сутрин от барети по време на операция "Недосегаемите", съобщи dariknews.bg. Баретите нахлули в дома на певеца, накарали го да легне на земята с белезници и покрита глава.
Източник

Той вярно, че е за пандиза с това пеене ама тези ме убиха от смях. :lol:

Ето едно кличе с негово интервю при Иван и Андрей - голям смях не е за изпускане:
http://www.vbox7.com/play:b4b38672
 
От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

Ако се случи на теб, няма да се смееш. :)
 
От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

Ако се случи на теб, няма да се смееш. :)

Еми те сами се орезилиха и станаха за смях пред хората, какво да направя. :)

Сега сериозно:

Според мен такива операции трябва да стават тайно, защото като ги дават всяка вечер по новините има вероятност част от престъпниците да се укрият. Отделно това са спец. части извършващи операция не са обикновени полицаи да кажеш, че са объркали адреса.

Според мен трябва да са наясно най-малкото къде отиват и кой е вътре за да намалят вероятността от инциденти. Те са били 15-20 човека въоръжени до зъби, тръшнали го на земята, закопчали го, завили го с плакат, обискирали жилището и тогава се сетили да погледнат под плаката кой е.

Утре пак при не добре проверена акция ако пострадат невинни хора ко прайм?:)
 
От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

Малко не вярвам на такива новини като касаят певци , артисти ...

Но иначе би трябвало да се плаща обезщетение в такива случаи:)
 
От: От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

Ето и мойто мнение: това е поредната показна излагация на правителството. Никой не излезе пред медиите да каже, че е смотан. Нищо, ние си ги знаем. Смотльовци. :)

Утре пак при не добре проверена акция ако пострадат невинни хора ко прайм?:)
Съдиш бате. Ама тук не става тази схема, защото е шит.

Ето и моето мнение: това е поредната показна излагация на правителството. Никой не излезе пред медиите да каже, че е смотан. Нищо, ние си ги знаем. Смотльовци. :)
 
От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

В този случай Красимир Аврамов (и по-точно неговият издател) трябва да плаща за това, че му правят безплатен PR. Аз за първи път чувам, че има такъв певец.
Ако не бяха го арестували "по погрешка" и много други хора нямаше да са чували за него (като сред тях са и такива, които биха си купили негов албум, ако издателят му продава). Това ще вдигне приходите на носителят на издателски права, а може даже и на самия певец (но не е сигурно; практиката е издателите да обират големите пари, а на изпълнителите да се дават по-скромни суми).
 
От: От: Нов скеч от "Шоуто на Бойко" - арестуваха по погрешка Човека-глас хахаха

Еми те сами се орезилиха и станаха за смях пред хората, какво да направя. :)

Сега сериозно:

Според мен такива операции трябва да стават тайно, защото като ги дават всяка вечер по новините има вероятност част от престъпниците да се укрият. Отделно това са спец. части извършващи операция не са обикновени полицаи да кажеш, че са объркали адреса.

Според мен трябва да са наясно най-малкото къде отиват и кой е вътре за да намалят вероятността от инциденти. Те са били 15-20 човека въоръжени до зъби, тръшнали го на земята, закопчали го, завили го с плакат, обискирали жилището и тогава се сетили да погледнат под плаката кой е.

Утре пак при не добре проверена акция ако пострадат невинни хора ко прайм?:)


Бе те риалити шоу ще направят ако има едно лесно, да покажат ИфИктивността си. Пълен цирк, може даже и договор да са подписали с тоя да му вдигат рейтинга. ;)
 

Горе