Нов EN Хостинг - www.RavHost.com

BKirov

Active Member
Здравейте , с няколко колеги стартирахме хостинг компания за чуждестранният пазар и специално USA.
Името на сайта е www.Ravhost.Com
Услугите които предлагаме са :
Споделен Хостинг
Виртулни Сървъри
Наети Сървъри

Сървърите са колокирани в Saint Louis, Missourri
--------------------
Ето цени за някой от най-използваните планове :
Споделен Хостинг -
Shared
Неограничено Дисково Пространство
Неограничен Трафик
1 AddOn домейн

Цена : 3.8$ на месец (цената е сметната на базата за година)
Поръчка - Тук

VPS План

OPENVZ 512 МБ РАМ
40 гб дисково пространство
Неограничен Трафик
цена : 14.16$ на месец ( сметнати са на база годишен план)
За поръчки Тук

За Форума предлагам безплатни 3 ревю пакета на споделеният хостинг .Просто ми пишете на лично.
И съм генерирал код за 30% намаление за форума - кода е - predpriemach
Плащане - Paypal , Кредитни карти
Ако някой желае може да се разбере и с Epay и други методи на плащане просто да пише на съпорта или на мен.
Някой колега ако има специфични нужди , веднага можем да се разберем на гъвкавост според нуждите ,кактко и да договорим цената.
 
От: Нов EN Хостинг - www.RavHost.com

Добро впечатление прави сайта. Успех и дано пробиете измежду свирепата конкуренция. Само една препоръка: на заглавната страница ми се набиват на очи "E mails" "Sub Domains" и "Data base". Тези думи се пишат слято.
 
От: Нов EN Хостинг - www.RavHost.com

Аз мога да взема ревю пакет за споделения. Сайта ще го кача като е готов, предполагам до края на седмицата.
 
От: Нов EN Хостинг - www.RavHost.com

Ползвам услугите на момчетата от известно време за 2 мои проекта, Изключително съм доволен от зареждането на сайтовете ми .Ъптайма е перфектен а скриптовете ми работят безотказно .Всичко е нагласено както трябва ...
 
От: Нов EN Хостинг - www.RavHost.com

Браво колега! Успех в начинанието.

Работил съм с BKirov и ако услугата която предлага е същата като отношението му когато сме работили заедно, то горещо го препоръчвам!
 

Горе