Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

Тe точките ги раздават без пари в магазините бе. Седнал да го продава талона..... Щях да ти набия червен реп ако не бях от телефона...
 
Последно редактирано:
От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

Човек ти намери къде да пускаш тема за продажба на ножове.
 
От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

...............................
 
Последно редактирано:
От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

Даже получих iTrader отрицателен за този пост.
Ако съм сбъркал мястото, се казва, и се мести, но чак отрицателни рейтинги и iTrader-и ... странно...
Един човек не видях да напише "Поснал си на грешното място, трябва еди къде си".
Не е трудно да реагираш нормално, трябва да опитате...

vkk1, iTrader (както се подразбира от името а и от темата на форума) е при сделки.
Не съм правил сделка с теб когато и да било. Защо ти беше да ми разваляш iTrader резултата, за това че съм публикувал пост на да кажем неправилно място?

Нищо де, писах на модератирите и махната отрицателния iTrader. Да сте живи и здрави всички за отзивчивоста и доброто отношение.
 
От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

Офертата ти е кофти.... това е проблема.
 
Даже получих iTrader отрицателен за този пост.
Ако съм сбъркал мястото, се казва, и се мести, но чак отрицателни рейтинги и iTrader-и ... странно...
Един човек не видях да напише "Поснал си на грешното място, трябва еди къде си".
Не е трудно да реагираш нормално, трябва да опитате...

vkk1, iTrader (както се подразбира от името а и от темата на форума) е при сделки.
Не съм правил сделка с теб когато и да било. Защо ти беше да ми разваляш iTrader резултата, за това че съм публикувал пост на да кажем неправилно място?

Нищо де, писах на модератирите и махната отрицателния iTrader. Да сте живи и здрави всички за отзивчивоста и доброто отношение.
Батенце, ти да не си от вчера в този форум, че да знаеш, че да плеснеш оферта за ножове и линк към продавалник си е точно на бот действие. Все за тези 300 поста си поел нещо от тук. Не обвинявай хората, че те критикуват. Имат право. ;)

@vkk1, а не теб пък къв ти случая не разбирам. Човекът се е объркал Тръгнал този форума да храни. Баси нерваците. На ръба си да ти плесна червено.
 
Последно редактирано:
От: Ножове Делимано - Попълнен талон от Кауфланд 20лв

@$INeed$ както виждаш критика почти няма, директно скачат, дават червени рейтинги, обиди, чудеса.
Разбирам че обърках мястото, ама нека малко "benefit of the doubt" да има. Бе, човешкото отношение си е човешко отношение. Има си причина да реаграт така остро и според мен "неадекватно", и тази причина съвсем не е моята публикация.

Както и да е. Поднасям извиненията си за объркването и причиненото неудобство :D
 

Горе