Носите ли памперси за възрастни, когато ходите на дълги концерти или на кино да гледате дълги филми по 3 часа?

9876

Active Member
Прочетох, че някои феновете на Taylor Swift, които посещават концерта и си слагат памперси за възрастни, за да не изпуснат някоя песен от концерта и. Концерта и е 3 часа. В момента няма обявена дата за концерт в България на Taylor Swift, но ако има и аз бих отишъл на концерта и с памперс за възрастни. Аз лично съм ходил на много дълги филми с памперс и така не съм изпускал и секунда от филма. Обичам докато гледам филм да пия кола и от нея ми се допикава. Ако съм без памперс в киното ще трябва да ходя до таелетната и така ще загубя минимум 5 минути от филма и то може да са най-интересните.
 
аз такива ползвам :)


1685782688961.png
 
Хора тва сериозно ли е :D
щом го обсъждаме що да не е сериозно? Аз си слагам памперс и като се редя на опашка за банани :)
 
Прочетох, че някои феновете на Taylor Swift, които посещават концерта и си слагат памперси за възрастни, за да не изпуснат някоя песен от концерта и. Концерта и е 3 часа. В момента няма обявена дата за концерт в България на Taylor Swift, но ако има и аз бих отишъл на концерта и с памперс за възрастни. Аз лично съм ходил на много дълги филми с памперс и така не съм изпускал и секунда от филма. Обичам докато гледам филм да пия кола и от нея ми се допикава. Ако съм без памперс в киното ще трябва да ходя до таелетната и така ще загубя минимум 5 минути от филма и то може да са най-интересните.
Не знам още какво си слагаш, но чупиш тъпомера с всяка твоя тема 😂
 
Не знам още какво си слагаш, но чупиш тъпомера с всяка твоя тема 😂
що бе , това е бизнес за милиарди :) Ето и тези носят памперси :)

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.25447-2/350805339_988326328847403_1640913869721107507_n.mp4?_nc_cat=1&vs=3aa13620cb7622dd&_nc_vs=HBksFQAYJEdGdmQ2QlFyek1DbjRJSURBRFA4dkhkNHNzVVdibWRqQUFBRhUAAsgBABUAGCRHTDJVM3hRekhEN3VIdjBBQUJUbzM3cnd1OUVmYnJGcUFBQUYVAgLIAQBLB4gScHJvZ3Jlc3NpdmVfcmVjaXBlATENc3Vic2FtcGxlX2ZwcwAQdm1hZl9lbmFibGVfbnN1YgAgbWVhc3VyZV9vcmlnaW5hbF9yZXNvbHV0aW9uX3NzaW0AKGNvbXB1dGVfc3NpbV9vbmx5X2F0X29yaWdpbmFsX3Jlc29sdXRpb24AHXVzZV9sYW5jem9zX2Zvcl92cW1fdXBzY2FsaW5nABFkaXNhYmxlX3Bvc3RfcHZxcwAVACUAHIwXQAAAAAAAAAAREQAAACb%2B5P2jp%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%3D&ccb=1-7&_nc_sid=f97d39&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ohc=8Fgk2JyGd9kAX_hpYAe&_nc_ht=scontent.fsof11-1.fna&oh=00_AfDRIHLa8l8zerUKfwK4q9VWKHRsoEIpw6_QZJY3DjKMLw&oe=647F3C85&_nc_rid=895408804208271
 
Последно редактирано:
Ето клип от новините на канала на ABC - новината я има отразена на доста места.
Вчера ми изкочи в нета.
Човееееееек то и някъв си е направил незнам си колко пластични операции , за да прилича до сущ на Майкъл Джексън (понеже е много красив) , ама това значи ли че това е сериозно и нормално.
Я кажи, колко па толко да ти е важен за продължаването на живота един поклив филм ,че да предпочетеш да седиш напикан и насран вместо да отидеш за 3 Мин до тоалетната ?
Както вече казах " Хора тва сериозно ли е"
щом го обсъждаме що да не е сериозно? Аз си слагам памперс и като се редя на опашка за
банани
Не ,не няма как такава простотия да е сериозна
 
Човееееееек то и някъв си е направил незнам си колко пластични операции , за да прилича до сущ на Майкъл Джексън (понеже е много красив) , ама това значи ли че това е сериозно и нормално.
Я кажи, колко па толко да ти е важен за продължаването на живота един поклив филм ,че да предпочетеш да седиш напикан и насран вместо да отидеш за 3 Мин до тоалетната ?
Както вече казах " Хора тва сериозно ли е"

Не ,не няма как такава простотия да е сериозна
Зависи от филма. Ако съм чакал филма дълго време да излезе по кината е нормално, да искам да го видя целия без да губя минути от филма, като отида до тоалетната.
Не съм се изпускал по голяма нужда по време на филм в киното.
Единствено се изпускам само по малка нужда, като съм с памперс и филма е много дълъг.
Като свърши филма отивам до тоалетната и хвърлям памперса.
 
Зависи от филма. Ако съм чакал филма дълго време да излезе по кината е нормално, да искам да го видя целия без да губя минути от филма, като отида до тоалетната.
Не съм се изпускал по голяма нужда по време на филм в киното.
Единствено се изпускам само по малка нужда, като съм с памперс и филма е много дълъг.
Като свърши филма отивам до тоалетната и хвърлям памперса.
Как ги обуваш женските дънки с памперса 🤔
 
Как ги обуваш женските дънки с памперса 🤔
Както и без.
Нямам само женски дънки имам и мъжки дънки.
Отделно повечето модели дънки които имам имат еластан и са лесни за обуване.
 
Зависи от филма. Ако съм чакал филма дълго време да излезе по кината е нормално, да искам да го видя целия без да губя минути от филма, като отида до тоалетната.
Не съм се изпускал по голяма нужда по време на филм в киното.
Единствено се изпускам само по малка нужда, като съм с памперс и филма е много дълъг.
Като свърши филма отивам до тоалетната и хвърлям памперса.
Защо ти е памперс? Просто го пусни да върви, то ще си намери пътя. А по голяма нужда ще омажеш седалките, тъкмо и чистачките да имат работа.
 
Както и без.
Нямам само женски дънки имам и мъжки дънки.
Отделно повечето модели дънки които имам имат еластан и са лесни за обуване.
ама ти жена ли си?
 
На концертите на Taylor Swift ти трябват не само памперси, но и ЕНТЕРОЛ. :D

Ако търсиш ефектът, силно препоръчвам кафе с айрян. :D
И малко царевичка с масло 😁
 
Сега по-сериозно. Ако някой е следял нейните концерти, няма как тук, на наша територия, да направи същото шоу. Да не говорим, че популярността, която има в САЩ въобще не е същата като тук. Да не кажа, че Левски не знам дали ще успее да напълни. Имам съмнения и за Арена Армеец. И като заключение ще кажа, че тази година е много бедна от към концерти на големи личности. Единственото, към което за момента съм хвърлил поглед е този на Мишо Шамара, който обаче ще е в някой клуб, което малко ме отказва от идеята да отида, защото това е човека, който би могъл да напълни Арена Армеец, за Левски вече малко се съмнявам. :)
 

Горе