Някаква информация за...

От: Някаква информация за...

Чел съм из форума, че не били добри.
Потърси "bidvertiser" във търсачката на форума. 100% съм сигурен, че имаше някъде теми за тях.

поздрави, айбиемчо
 
Аз ги бях пробвал преди време, но ги разкарах след по-малко от 24 часа. Това което описва програмата най-добре е липса на рекламодатели и ниски цени на клик. Обикновено само сайтове баннати от Google AdSense използват BidVertiser. Не си заслужава.
 
От: Някаква информация за...

Аз ще се изкажа в контраст на по-горните мнения. Аз лично ползвам Bidvertiser (паралалено с Google) и съм сравнително доволен. Малко са им рекламодателите, но ако имаш международен сайт (т.е. с посетители от къде ли не) тази система върши работа. Отделно, че техните цени за клик са в пъти по-високи от тези на Google. Така с 1-3 клика от Bidvertiser често изкарвам повече отколкото с Google за 10-20 клика. Да, Bidvertiser са нестабилни и с тях играта е в стил "тука има (много), тука нема (нищо)". Както казах, подходящи са за сайтове с международна аудитория, но поради малкото им рекламодатели, не е желалтено да разчитате само на тях, а по-скоро просто между другото.
 
От: Някаква информация за...

Аз имах един акаунт създаден много отдавна, и днес като се логнах видях, че вече има БГ рекламодатели (макар и само 2). Обаче какъв е проблемът: след като сложих кода, набързо се събраха няколко клика, след това цялата статистика замря (т.е. само импресии отчита, без кликове). Освен това, ъпдейтнах темплейти, смених начина, по който изглеждат рекламите, но това също не се отрази по страниците.... на вас случвало ли се е така, знаете ли колко трябва да се чака, за да всичко тръгне ОК?
 
От: От: Някаква информация за...

Аз имах един акаунт създаден много отдавна, и днес като се логнах видях, че вече има БГ рекламодатели (макар и само 2). Обаче какъв е проблемът: след като сложих кода, набързо се събраха няколко клика, след това цялата статистика замря (т.е. само импресии отчита, без кликове). Освен това, ъпдейтнах темплейти, смених начина, по който изглеждат рекламите, но това също не се отрази по страниците.... на вас случвало ли се е така, знаете ли колко трябва да се чака, за да всичко тръгне ОК?

Аз доколкото съм чувал с всички е така...В началото кликове има, после се изпаряват!
 

Горе