Някои има ли опит с prestashop

V.Andreev

Well-Known Member
Някои има ли опит с prestashop?

Темата може да бъде преместена където сметните за добре, просто е хубаво потребителите използващи системата да имат тема в която да споделят опита и проблемите си.

Имам сега един проблем които в демо версията на сайта функционира идиално, а сайта които трябва да е официален имам проблем.

Става въпрос за това, че искам да се вижда количеството от даден артикул пред потребителите.

Благодаря !

IBMcho

Member
От: Някои има ли опит с prestashop

Principno si se vijda kato cyknesh na dadeniq artikul, da ne bi v tvoita tema da go nqma tva neshto?
Dai link na saita vse pak.

V.Andreev

Well-Known Member

Някои имал ли е проблема с бавно зареждане на сайта?
Около 3 секунди на клик? - ( кликам, чакам 3 секунди и тогава се отваря страница)
Не е от хостинга, не е и от интернета, евентуално да има проблеми с моделите или незнам, но пък е чисто нов, без да съм пипал нещо особено?

nato

New Member

И аз имам проблем много ще съм благодарна ако някой помогне:)
искам да кача нова стока, но ми дава грешка link rewrite
не мога да разбера каква е тази грешка и как да се справя с нея!
Благодаря

IBMcho

Member

Направете си настройките на главната страница в админ панела в дясно навсякъде да са ви в зелено или в най - лошия вариант жълто ;)

vili_pv

New Member

В по старите версии на престата ги няма тези настройки. Аз имам магазин с 1.3.6 версията и там ги няма. И аз имам проблем с бавното зареждане, но доколкото разбирам - престата си е такава.
В един руски сайт бяха пуснали някакъв скрипт за ускоряване на магазина, но трябва да го потърся.

dakata44

New Member

Някои има ли опит с prestashop?
Става въпрос за това, че искам да се вижда количеството от даден артикул пред потребителите.
Благодаря !
Опитай с това: влизаш в Back Office, избираш Preferences, после products и маркираш YES на Display available quantities on product page, накрая Save и готово. По този начин на сайта ти ще ти иписва количеството от даден артикул.

Anna Dimitrova

New Member
Някой може ли да ми препоръча, човек за поддръжка на Преста,на достъпни цени. Благодаря предварително!

Горе