Някои има ли проблем с bet365 афилиейта?

Случайно да си рекламирал с ЮК банери ? Пратиха 2 мейла , че всички трябва да свалят банерите ако ги изполваш , защото има промяна в промоцията им за там.
 
Провери си мейла с който ти е регистрацията , пратиха 2 мейла тази седмица и искаха всички да им отговорят обратно , че или не рекламират на този пазар или ако го правят , че са свалили банерите.
Най отдолу в мейла пишеше , че ще наказват акаунти , които не изпълнят условията. Името на 2та мейла е Important Announcement
 
Провери си мейла с който ти е регистрацията , пратиха 2 мейла тази седмица и искаха всички да им отговорят обратно , че или не рекламират на този пазар или ако го правят , че са свалили банерите.
Най отдолу в мейла пишеше , че ще наказват акаунти , които не изпълнят условията. Името на 2та мейла е Important Announcement
Значи не се научиха да оставят тези съобщения в уеб профила на афилиейт сайта.. нямаше как да се пропусне такова нещо
 
А тези май започнаха да се ебават.. Кво е тва през 2 дена някви изисквания одобрения незнам си кво.. маи накрая ще ги сменям с някви други и ще ги заебавам без тва БГ трафика не струва.. взеха се за незаменими..
 
А тези май започнаха да се ебават.. Кво е тва през 2 дена някви изисквания одобрения незнам си кво.. маи накрая ще ги сменям с някви други и ще ги заебавам без тва БГ трафика не струва.. взеха се за незаменими..
Има защо - просто са най-добрите в тази област.
 
Днескашния беше бая дълъг , явно ги затягат с някакви правила и сега те затягат афилиейтите си. Въпроса е дали ще се заяждат и ще махат директно акаунти , защото и това пишеше в мейла.
 
А тези май започнаха да се ебават.. Кво е тва през 2 дена някви изисквания одобрения незнам си кво.. маи накрая ще ги сменям с някви други и ще ги заебавам без тва БГ трафика не струва.. взеха се за незаменими..

И все пак след като си махнал банерите възстановиха ли ти достъпа до акаунта ти отново?
 
Значи не се научиха да оставят тези съобщения в уеб профила на афилиейт сайта.. нямаше как да се пропусне такова нещо
И там имаш съобщение. От типа изпратихме ви писмо на адресът с който се регистрирали. Би трябвало да е по-рано от месеца.
 
И там имаш съобщение. От типа изпратихме ви писмо на адресът с който се регистрирали. Би трябвало да е по-рано от месеца.
Първия път нямах такъв, за следващия имаше.. Но се оправих де получих и плащането.. Сега пак има блокирани акаунти, но аз не съм от тях. Навреме им пратих информация.
 
Първия път нямах такъв, за следващия имаше.. Но се оправих де получих и плащането.. Сега пак има блокирани акаунти, но аз не съм от тях. Навреме им пратих информация.
Доста сериозно са ги подкарали английската комисия по хазарта май - https://www.prognozirame.com/2017/10/komisiyata-po-hazarta-v-angliya-s-novi-iziskvaniya-kam-bet365
 
Доста сериозно са ги подкарали английската комисия по хазарта май
Крайно време е значи да се местят в Малта, Гибралтар или някъде извън Uk юрисдикция, ясно е че няма да го направят заради нас.. но като гледам за какви ограничения става въпрос.
 

Горе