Някой занимава ли се с CPA програми?

archangelcho

Active Member
Напоследък разглеждам различни CPA програми и ми се струва интересно това. Ще се радвам ако някой от форума има опит с такива и сподели малко от него тук. Много хора си докарват добри приходи от тях, та се чудех как соят нещата с работата с такива програми от БГ. Кои от тях са най-подходящи за начинаещи и т.н. Общо взето ще се радвам да тръгне една полезна за всички дискусия...
 
От: Някой занимава ли се с CPA програми?

Аз се занимавам, по скоро се уча да се занимавам. Насочил съм се към този тип монетизация и смятам да изуча всичките му тънкости, ако ще да ми отнеме и 5 години непрестанна работа. Не коментирах нищо в темата, понеже ти спомена за програми от БГ, а пък аз съм малко скептично настроен към занимавката с каквито и да е БГ сайтове (да, знам, че много от хората не са съгласни с мен). Факт е, че предприемачи от форума изкарват много добри пари с БГ сайтове, но се броят на пръсти. Специално за CPA смятам, че ще имаш по-голям успех с англоезичен сайт. БГ офертите са доста малко и доста ниско платени. Най-добре върви US/Canada трафик.
 

Горе