Някой за среща на форума септемрви месец

waldes

Well-Known Member
Да врътнеме една среща на форума септември, само да се събереме повечко хора този път, че последния път. Въпрос на желание е вече:)
 
Хубаво ще е да се видиме, да обмениме опит, а и някой и лаф за разчупване на леда. Какво мислите по въпроса:)
 
Август на Слънчака. Там нали е едно такова по-спокойно...
Еми не знам човек, то като стане въпрос за събиране на форума, всеки си измисля обравдание..
 
Освен да се пусне пак анкета за град и така, че сме бая народ, да си направиме някаква организация.
 
Еми не знам човек, то като стане въпрос за събиране на форума, всеки си измисля обравдание..
Наро се страхува и от неприятни срещи Тук всеки избухва и после става тъпо. да не им пука на хората. Без омраза, но с план за здраво прекарване с хубави спомени.
 
Тъкмо, че нандабандева ми е хвърлила око. Ще взема брашно и лубриканти за срещата с нея.
Е ти изхаби половин торба брашно, няма да ти дойде Нанди без Петя, това не го ли разбра.
 
Малко в стил "Посления ергенски запой'. Каквото стане, там си остава.
Никакви свинщини, последният път беше много ползотворно и приятно, след толкова години да се видиме на живо.
 
Ебати сапуненият сериал, ама пак се организирахме.
 
Славчев съм 100% сигурен, че ще дойде, железарка е той, а и имам да му връщам една запалка:)
 

Горе