Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

grigorov

Active Member
Това е фирмата собственик на catalog.bg. Понеже ме намериха и ми предлагат интересно партньорство ме интересува някой имал ли е засечка с тях. Ходил ли е на семинари техни рекламирал ли е при тях?
 
От: Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

Имах позната работеше за тях и покрай нея ни подариха ваучер за адуордс за 136лв.. Обаче тя ми каза, че се сдърпали с шефа и напуснала.
Каква оферта ти предлагат?
 
От: Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

Да им направя малко сувенирчета фирмени апък в замяна да получа представяне на един техен семинар и малко рекламка като спонсор.
 
От: Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

Да им направя малко сувенирчета фирмени апък в замяна да получа представяне на един техен семинар и малко рекламка като спонсор.

А ми за мен офертата изглежда ОК :) Ако искаш да градиш имидж сред хората може да се включиш стига да ти е изгодно финансово.
Иначе до колкото си спомням фирмата им се занимаваше с адуърд кампании, за друго не знам.
 
От: Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

Благодаря ти много за съдействието. Да и на мен ми изглежда Ок идеята. Просто исках да разбера до колко са сериозни и от там каква ще им е аудиторията /моите потенциални клиенти/.
 
Фирма ITEL занимаващи се с маркетинг и реклама в интернет са изключително непочтенни и не им се доверявайте.
Първо ми взеха огромна сума за реклама в Google от което разбира се нямаше никакъв ефект после сключих договор за поддръжка на сайта за 1 година и при всяко мое запитване за работа по сайта се чакаше да отговорят 17 човека от същата фирма в продължение на повече от 10 дни и накрая някой правеше нещо по сайта без аз да мога да комуникирам по никакъв начин . Просто кошмар.След като заявих на 3-тия месец , че не съм доволна и си искам сумата обратно те ми заявиха, че могат да върнат 1/10 от внесената от мен сума за една година и то ако направя следваща заявка за .
Поредните мошенници на пазара!
Ако искате да си хвърлите парите на вятъра това са хората!
 
Хаха, вярвам на Тонева. Мен ме бяха подкарали да ми звънят првз два дена с оферти са СЕО, оптимизации и т.н. Как оцеляват още не знам, но щом има хора като Тонева да си платят предварително за годин напред ми се изясняват нещата.
 
От: Някой имал ли е вземане-даване с ИТЕЛ ЕООД

Да им направя малко сувенирчета фирмени апък в замяна да получа представяне на един техен семинар и малко рекламка като спонсор.
Ти луд ли си? На какъв семинар ще те представят? Хахах, страхотни балъци има!
 

Горе