Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Аз имам, питай - дори в момента още се изплаща един климатик.
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

искам да внеса по-голяма сума от задължителната.

значи избирам Изпратете вносна бележка по банкова сметка (към физическо лице, фирма или бюджета)

и има следните полета:


Сума на превода - тук е ясно, пиша сумата която искам да преведа

Основание за плащане - тук ли да пиша номера на договора ? нещо друго ?

Вносител - името на което е кредита ?

Име на получателя - тук какво да пиша ?

Номер на сметка на получателя (IBAN) - а тук IBAN-а на TBI ?
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Аз съм си го добавил в периодичните сметки и всеки месец ми излиза автоматично. Най-добре им се обади, не им пиши. В договора трябва да имаш телефон и ще ти обяснят всичко. Дори би трябвало и отстъпка да ти направят, аз така бях погасил един преди време предсрочно, оставаха около 400 лева и ми намалиха 50 лева от лихвите. Най-добре им звънни и ги питай ще имаш ли отстъпка и да ти изчислят колко да внесеш.
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

и аз съм го добавил в периодични плащания, както и няколко други сметки (това му е хубавото на epay)

иначе така е най-добре, ще им се обадя и ще ги питам направо вместо да ги чакам ...
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Ако го погасяваш целия, задължително трябва да ти направят отстъпка, за това искай да ти го преизчислят. Ако не е целия не съм сигурен, но ако не ти намалят не виждам смисъл тогава да им даваш повече.
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Длъжни са да ти приспаднат лихвите до края, така че със сигурност ще има отстъпка.
 
От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Не знам как е с TBI, но банките обикновено имат такси за предсрочно погасяване на кредити, а не правят отстъпка. Това е, защото губят бъдещи ползи от лихви.
Избягвам да взимам кредити.
 
От: От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Не знам как е с TBI, но банките обикновено имат такси за предсрочно погасяване на кредити, а не правят отстъпка. Това е, защото губят бъдещи ползи от лихви.
Избягвам да взимам кредити.

Вече не е така, нямат право да начисляват такси и са длъжни да приспаднат лихвите до края.
 
От: От: Някой има ли кредит/на карта към TBI ?

Вече не е така, нямат право да начисляват такси и са длъжни да приспаднат лихвите до края.
Не знам, дали за фирмите важи това.
 

Горе