Някой може ли да направи плъгин за абониране!?

webmast367

Well-Known Member
Здравейте, някой правил ли е, или може ли да създаде плъгин или приложение за абониране към сайт.

За пример PushCrew, OneSignal и др.
Има много готови решения, но ме дразнят и искам да си имам своя приставка или плъгин.
Има както безплатни така и платени, но искам да си имам мое за да не ми използва някой абонатите след време (което е 100% и уловката при безплатните) а защо не и при платените.

Какво искам да съдържа!?

*Да вади поп ъп прозорче, което да приканва потребителите да се абонират за получаване на известия към сайта/сайтовете ми.

*Искам да работи на всички браузери и на мобилни телефони!

*След като потребител се абонира, автоматично да получава известие за всяка новокачена публикация на сайта.

*Да мога също и ръчно да им изпращам съобщение (до всички абонирани)


Ако някой може да се справи, нека ми пише на лично съобщение за да се договорим какво точно да бъде, как ще се изработи, и какво ще струва! Поздрави!
 
Втората звездичка е невъзможна на този етап. Което обезмисля цялата история.
 
@mobilio Как така е невъзможно да работи на всички браузъри и мобилни телефони?

@webmast367 Щом искаш плъгин явно ползваш някаква готова система: каква е тя? Тези така наречени от теб известия/съобщения какво представляват? Мейли, съобщения в сайта или нещо друго?
 
@mobilio OneSignal предлага същото което искам и работи на всички браузери и телефони, в случая то просто вади известие, което е респонсив за всяко устройство.
@AMitrev Принципно съм с Wordpress, но искам да го ползвам и за къстъм системи. За това съм дал примерни такива сайтове които предлагат приставки/приложения/плъгини, като вграждаш просто кода в сайта и то се изобразява.

OneSignal.com, pushcrew.com има и много други. И двете предлагат всичко, което съм описал, просто искам да си имам моя собствена приставка, а не да ми използва някой база данните и абонатите :)
 
@mobilio OneSignal предлага същото което искам и работи на всички браузери и телефони, в случая то просто вади известие, което е респонсив за всяко устройство.
@AMitrev Принципно съм с Wordpress, но искам да го ползвам и за къстъм системи. За това съм дал примерни такива сайтове които предлагат приставки/приложения/плъгини, като вграждаш просто кода в сайта и то се изобразява.

OneSignal.com, pushcrew.com има и много други. И двете предлагат всичко, което съм описал, просто искам да си имам моя собствена приставка, а не да ми използва някой база данните и абонатите :)

Колега това се казва push нотификации и със сигурност няма да намериш човек/фирма който да ти направи нещо което дори да се доближава до onesignal.com
 
Колега това се казва push нотификации и със сигурност няма да намериш човек/фирма който да ти направи нещо което дори да се доближава до onesignal.com
Мерси за инфото, но все пак съм длъжен да питам дали някой може да изработи такова животно, надали е кой знае каква философия.
 
Мерси за инфото, но все пак съм длъжен да питам дали някой може да изработи такова животно, надали е кой знае каква философия.
много технологии (видове) има в това нещо, ако някой ти каже че може да ти го направи жестоко се надценява. + само да ти кажа че рийча е доста зле говорим за 5-8% и по малко, не си заслужава инвестицията, ако въобще някой може да го направи.
 
много технологии (видове) има в това нещо, ако някой ти каже че може да ти го направи жестоко се надценява. + само да ти кажа че рийча е доста зле говорим за 5-8% и по малко, не си заслужава инвестицията, ако въобще някой може да го направи.
Доста далеч си от процентите. повечето нотификации са под 1 процент.
 
Само дето тука сте в голяма грешка с процента, при мен беше над 70% тъй като един вид сайта за който главно ми трябва е таргетиран, всеки потребител има изгода да следи всяка една нова публикация така да го кажа :) Все още чакам някой ако може да го направи да пише на лично! Трябва ми единствено да може всеки да се абонира, и когато пусна пост да им отива известие това е! Как ще се направи не ме интересува!
 
@webmast367 значи искаш посетителите ти на сайта да се получават нотификации от сайта ти?
Доколкото видях на homepage-а на сайта за който говорите то става дума за Web Push.

Разбира се Apple отново са по иначе от всички и си имат тяхна имплементация, която мисля не работи на мобилните им.

Така че ако си формулираш правилно "обявата" все ще намериш някой, с който да се договорите.
 
@webmast367 значи искаш посетителите ти на сайта да се получават нотификации от сайта ти?
Доколкото видях на homepage-а на сайта за който говорите то става дума за Web Push.

Разбира се Apple отново са по иначе от всички и си имат тяхна имплементация, която мисля не работи на мобилните им.

Така че ако си формулираш правилно "обявата" все ще намериш някой, с който да се договорите.


Долу горе ме разбирате какво искам, значи ако някой може да го направи и той ще знае за какво става дума.

Ако от описаното е трудно, тъй като толкова успях да опиша, може всеки да погледне примерните сайтове и веднага ще светне какво ми трябва :)

Поздрави!
 
Задачата не е никак проста. Тук ще ти трябва шел достъп до машината на която ще се инсталират поддържащите сървъри.
И си нагласи 5к+ за такъв проект.
Може да пробваш в някой специализиран сайт за фриленсъри. Там ще имаш по-голям успех.
 
Също да попитам: Има много сайтове в които за въпросните известия просто ти вади прозорче, че сайта иска да ползва незнам си кво и даваш разрешавам или забранявам, като цъкнеш разрешавам вече получаваш известия, и няма никъде бутон да се отпишеш... това не е ли забранено и нелегално?
 
Абе човек... Ползвай MailChimp и ще имаш всичко това, както и много повече. Никой няма да ти открадне субскрайбърите, а срещу безплатен абонамент ще имаш толкова много възможности, че никой от форума и още няколко за фрилансъри няма да може да ти предложи. От няколко седмици от MailChimp предлагат безплатно и Marketing Automation. Не се занимавай с аматьорски изпълнения. Ще ти направи някой нещо, после ще искаш друго и най-накрая, след много кинти, ще стигнеш до нещо, което го предлага всяка безплатна платформа.
 
За ябълковите мобилни у-ва има друго решение, така че продължавам да не разбирам как така е невъзможно.
 
За ябълковите мобилни у-ва има друго решение, така че продължавам да не разбирам как така е невъзможно.
Какво е другото решение за Push notification, много ми е интересно, ако си открил решение може да го продадеш на onesignal И да направиш много пари.
 
Е поне в темата ми се получи хубав лаф :D Но все пак ми е интересно да го чета, за ся си ползвам готовите решения, а някой ако може да сготви и на мен манджа ще чакам предложения :)
 

Горе