Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

didkap84

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Цената в сайта им е 0,50 лв за 1000 импресии. Искам да рекламирам сайта си за обяви. мислите ли че е добре да рекламирам там.
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Зависи какво ще рекламираш, ако смяташ, че може да получиш по-добри конверсии, отколкото би имал с адуърдс и цена на клик.
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Според мен е обосновано да хвърлиш 100-200 лв за тестове. Така, на око, никой не може да ти каже.... Имай предвид, че ще ти трябват много атрактивни банери обаче, иначе кликовете ще ти са много малко!

Сега видях, че имаш 50 лв. минимално плащане, което е нищо. Скачай с двата крака :)
 
Последно редактирано:
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Записвам се за темата, и на мен ми интересно какъв ще е ефекта .. ще ма ли реално някакви кликове ...
с тези над милион импресии дневно за колко време отива бюджета и прочее .. не знам каква им е степента на отпадане ..
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Аз имам сайт за безплатни обяви и ми отказаха реклама при тях въпреки че отидох в офиса им с една торба пари.Първо ми взеха парите,стиснахме си ръцете и на другия ден от отдел проучване ме извикаха да ми върнат парите.Но аз съм нахален до безобразие и се запознах с една тяхна служителка която ми продаде над 1000 активни мейла на потребители.Така след малко спам реклама дръпнах почти 50% .Ако някой от екипа на Ало.бг чете ....... :p :p :p
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Нищо не ти ковства да опиташ. 50 лв са 100 000 импресии, които не може да нямат ефект. Ако не друго поне за брандинг. Много зависи от проекта, дали ще имаш резултат.
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Да, някой който има реклама в този сайт ще се радвам както аз така и другите колеги да сподели мнение дали има мнение :?
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Аз съм пускал реклама там, но не за импресии, а за първи места и вип позиции. Да си призная - яко съм разочарован. Цените не са космически, времето също е добро, но от гледна точка на посещенията, не мога да кажа нищо хубаво. Минимални последици. Нека колегата наистина да каже как е положението с импресиите.
 
От: Някой ползвал ли е реклама в Ало.бг

Колеги,тези дни ще рекламирам моя сайт. Не е за обави. Ще споделя мнение след края на кампанията.
 

Горе