Някой ползва ли услуги за индексиране на беклинкове?

nikolaicho

Active Member
Тъй като се навъдиха страшно много индексиращи услуги (linklicious, lindexed, onehourindex, instantlinkindexer и други), а пък непрекъснато излизат и нови такива, ми е интересно някой, който вече ползва такава услуга да изкаже мнение. До колко работи наистина и какъв процент успеваемост има при индексирането на линкове.

Знам, че линкове се индексират с още линкове (долни tier-и), но в случая този вариант не ми върши работа.

По-скоро търся съвет за най-ефективна услуга за индексиране на линкове, защото не ми се изсипват ~$70, за да ги пробвам всичките налични :)
 
От: Някой ползва ли услуги за индексиране на беклинкове?

Ползвал съм почти всичко и в момента съм се спрял на комбинацията Indexification+TheIncredibleIndexer /двата използват различни принципи за индексиране и комбинацията им е доста удачна, първият е сравнитено бавен самостоятелно, а вторият необснимо защо има сравнително ниска успеваемост при уеб2 публикациите/; в момента тествам отделно и linkprocessor, който за момента дава сходни резултати с TheIncredibleIndexer, но имат редовни сривове и прекъсвания /ползвам го през api/
За малко на брой линкове бих препоръчал NuclearLinkIndexer, отлични резултати, но е неприемлив като цена за мащабни кампании.
 
От: Някой ползва ли услуги за индексиране на беклинкове?

Мерси, ще ги проверя.
 

Горе