Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

AdSenser

Member
Някак аматьорски ми изглежда сайтът, нито пък има информация кога се прави плащането (има само за сумата), нито и знам дали вече се въртят реклами и какви... сайтът сякаш е хостнат на споделен хостинг... единственото доверчиво нещо, както ми изглежда е, че има адрес на офис, телефон, а и тази фирма е разработила вече няколко сайта... мнения?
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Там не гръмнаха ли складовете за боеприпаси? И на мен не ми изглеждат като да са си платили за дизайн и други такива. Но нищо неможе да се каже за сега. Оставаме на някой, който ги е пробвал и има опит от работата си с тях. Очакваме мнения за сайта и програмата, която те ни предлагат.
 
От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Като погледнеш сайта на тези които са го правили не ти ли става ясно? :)
И какво по точно ти става ясно на теб? Всеки може да влезе и да се регистрира в мрежата и сам да си направи изводите. Има реклами макар и малко за сега но все пак мрежата е стартирана преди дни. Всеки който мине минималният праг ще си получи парите.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Братле само като погледна сайта и ми става жал :( Готова система готов дизайн, тиксо брояч, няква мизерна класацийка... абе пичове ако ще правите нещо голямо и хубаво поне си сложете нормален брояч... чак ви се чудя как не сте си сложили и адсенс... За първи път чувам реклами стил Гоогле... ама вие сте били страшно зле.. ц ц ц... на бас че сте от бг бест :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Братле само като погледна сайта и ми става жал :( Готова система готов дизайн, тиксо брояч, няква мизерна класацийка... абе пичове ако ще правите нещо голямо и хубаво поне си сложете нормален брояч... чак ви се чудя как не сте си сложили и адсенс... За първи път чувам реклами стил Гоогле... ама вие сте били страшно зле.. ц ц ц... на бас че сте от бг бест :)
Добре братко, къде къде по лесно е да правиш хиляди мнения във форумите за месец.:d Ние сме направили нещо и ако пазарът го оцени ок, ако пазарът не го оцени трудът ни ще е бил на хаос. И какво му е на тиксо броячът? Ти не си си сложил брояч защото няма да ти хареса какво ще отброи ли?
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Какъв е проблема на тиксото ? :shock:
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

упс, закъснях с въпроса ...
 
Какъв е проблема на тиксото ? :shock:
Изходящ линк. И е грозен да го има на сайт. Това си го бъбря от както се регнах във форума.:)

Иначе не е нужно да се обиждате, все пак сайта е стартиращ и те първа ще се доказва на пазара. Спомням си този форум като стартираше, всеки минаваше за малко от тук и никой не му се вярваше че след време ще е толкова голям. А и беше с phpbb, фри версия.

Мисълта ми е да се дава шанс на всичко прохождащо - все пак подкрепата на хората е също важна роля в билдването на бизнес. Мисля че и самите собственици са наясно, че има какво да се желае повече - съм сигурен, че ще го направят в бъдеще с цел нормален растеж.

Искам да пожелая успех на новата система и искрено им пожелавам да достигнат желания успех, всичко си е в техните ръце и дано скоро да има положиелни новини от тях.;)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Пич извинявай че ти обидих сайта, аз съм само един мизерен спамер, който само знае да спами :( Също и се извинявам че обидих тиксото (поклон) (поклон), защото това е най-добрия брояч на света, отчита напълно вярни данни, абсолютно никога не е down и още един път поклон (поклон).
А да също мойте сайтове в никакъв случай не са полезни за интернет обществото, според мен ще е по добре да изтрия www.bgcms.com, www.antireklama-bg.com и www.e-booktutorials.blogspot.com, защото не изкарвам пари от тях, а те не са полезни за никого... Според мен всички ще подкрепят това мое изкаване за изтриване на горе-посочените 3 сайта...
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Не съм коментирал ползата на твоите сайтове. Просто не мисля, че иронията ти е основателна по повод на моите сайтове. Някой е пуснал темата за adbulgaria тук и е нормално да имам отношение по темата. Радвам се когато получавам градивна критика и се стремя да си взема бележка от качествената такава. Но твоето мнение е злобарско и малко лумпенско.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

трии сайтовете, Sammy!
Tyxo брояч ли било, мислих, че е вирус.
С тая визия и излъчване няма да има много споделили опит от тая рекламна услуга. Средното време прекарано в сайта сигурно е 3 сек (докато се завлачи мишката до бутона [X]) Поне моето беше толкова

Дядо Коледа бил борда с намазано отгоре АдБългария е пародиино.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Всъщност критикара на Sаmmy е един вид градивна, той ти казва къде има проблеми... ти ако искаш ги оправяй. Щом на него му излгежда ламерско, повярвай ми няма да е единствен ;). Успех с проекта.

Не знам кой вие дизайнер ама...
 
Последно редактирано:
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Ше кайш че и админа на Адбулгария е ламер ник-а му е доста добър СуПеРлУд по-яко щеше да е СуперАдс или Супер Бой.
Но сами е голям "злобар" :lol: все пак конкуренция
анти реклама vs. реклама
Визията на адбулгария ми прилича на старите сайтчета за traffic exchange онези с кредитите дето въртиш сайтове там
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Аз реших да ги пробвам, нищо няма да загубя, нали :) Има възможности да се плаща на клик или на импресии. Ще видим какво ще излезе. Ако админа на сайта е някой от нас, да ми прати лично :)
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

superlud, e един от основателите му. Ако имаш въпроси за сайта - към него. Може да му пишеш и на борда, за да избегне отговарянето им в бъдеще. Еми, що вече имаме и някой да ги промолтва, той ще изкаже неговите впечатления от системата им. Предполагам че като стартиращ сайт, трябва да се прояви малко по-голямо низхождение и разбиране.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

вие пък какво го захлебихте ... мн сте зле сайта не изглежда добре щото не сте си сложили настройките на "стил" -> "brown" . тогава се разбира за какво иде реч
 

Горе