Няколко въпроса за Афилиейт програми.

Дискусията в 'Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Pr' стартирана от userca, Апр 17, 2019.

1. userca

userca Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    60
    Харесвания:
    14
    Точки:
    8
    Здравейте, приятели и колеги.

Имам добър блог и сайт който искам да вкарам Афилиейт програми на сайтове от profitshare примерно, но да не са под формата на банер а на продукти от самият сайт. Имам уреден фиид на офертите на тези сайтове които смятам да вкарам.

Въпроса ми е тука, трябва ли да имам фирма ако започна да печеля от тези сайтове.
    Какви са ограниченията към оборот ако започне да ми върви. И това значи ли че има хора които чрез фб рекламират и те успяват да направят добри печалби трябва да имат фирма, защото реално погледнато тука афилиейта е продавач.

Благодаря за отделеното време.

2. yavkata

yavkata Member

Рег.:
    Авг 26, 2009
    Съобщения:
    414
    Харесвания:
    11
    Точки:
    18
    Фирма не ти е нежно примерно като за начало аз също рекламирам профитшеер всяка година изисквам от тях като физическо лице бележка за доходите които съм получил и след това си ги декларирам в НАП пускам си данъчна декларация за доходи получени извън трудови договори и си плащам данъка на сумата 10% ако от профитшеер не да ти го удържа ли те защото ш не може за ти го удържат и да да си подадеш декларация без да плащаш данъка ако те са ти удържали от парите през годината.

userca харесва това.
  3. John Galt

John Galt Active Member

Рег.:
    Юли 19, 2010
    Съобщения:
    290
    Харесвания:
    89
    Точки:
    28
    Не ти трябва фирма, а ако получаваш приходите през платформа като Payoneer по-добре и не се занимавай с данъчни и НАП.
    Тегли си с Payoneer картата от банкомата и си гледай живота.

userca харесва това.
  4. yavkata

yavkata Member

Рег.:
    Авг 26, 2009
    Съобщения:
    414
    Харесвания:
    11
    Точки:
    18
    няма значение подписваш договор с фирмата на профитшеер и автоматично те като си направят годишния отчет в нап веднага ти излиза сумата която са ти изплатили на теб съответно трябва да се подава декларация иначе ще те глобят

userca харесва това.
  5. John Galt

John Galt Active Member

Рег.:
    Юли 19, 2010
    Съобщения:
    290
    Харесвания:
    89
    Точки:
    28
    О, да, забравих, че това е .бг. платформа.
    Куци оферти общо взето са тези бг платформи, пробвай CJ.

userca харесва това.
  6. userca

userca Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    60
    Харесвания:
    14
    Точки:
    8
    Благодаря много за отговорите приятели :)
    А ако ползвам https://2performant.com ще имам ли проблем ако работя към Румънски партньори, защото се чудя на къде да тръгна. Как стоят нещата и те ли са като profitshare :)
    Благодаря ви много. :)

7. yavkata

yavkata Member

Рег.:
    Авг 26, 2009
    Съобщения:
    414
    Харесвания:
    11
    Точки:
    18
    там нещата са по други там те ти удържат данъка, но имат и такса превод от 11 евро. За деклариране мисля, че не е нужно.

userca харесва това.
  8. userca

userca Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    60
    Харесвания:
    14
    Точки:
    8
    Здравей, благодаря ти за отговора :)))
    Тоест ако ползвам само примерно https://2performant.com всичко ще е наред така ли?
    Поздрави

9. John Galt

John Galt Active Member

Рег.:
    Юли 19, 2010
    Съобщения:
    290
    Харесвания:
    89
    Точки:
    28
    Всичко що е в ЕУ е смърт, ползвай CJ.

userca харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice