Няколко въпроса за SMF форум

iskous

Member
Здравейте,
Инсталирах си SMF форум и сега искам да го предпазя от спам и да направя така, че като се отвори форума да дава вход, а не темите или категориите ? Използвам последна версия на SMF.
 
От: Няколко въпроса за SMF форум

Някой ? ? ? ? ? ?
 
системата ми е чужда, знам че слагат двойна капча тоест капча и въпрос на кирлица едновременно за да не се регват спамботове

и съм го виждал на практика... НО всички смф-та на познати и приятели накрая ги ъпгреиднаха до платена система....

Аз и друг път съм писал че от безплатните ми допада MyBB понеже админ панела а и принципа на кеширанто му е като на вбюлетин... какъвто форум е Предприемач
 
Така. Има модули за това. А това с вход преди да се види темата е тъпо. Няма как да ти се индексира съдържанието така. Против спам си има модули. Лекувал съм такъв форум точно от спам. Не се сещам за модула, но го намерих с smf security modules. Темите в техния форум доста информация крият. ;)
 
От: Няколко въпроса за SMF форум

За мен най-добрият вариант си остана с ръчно одобрение на хората. Нито капчи, нито нещо друго помогна срещу руските ботове ...
 
Re: От: Няколко въпроса за SMF форум

За мен най-добрият вариант си остана с ръчно одобрение на хората. Нито капчи, нито нещо друго помогна срещу руските ботове ...
Това е тегаво. Поне не в началото де. Забелязал съм, че големите форуми вече не пращат линк за потвърждение, направо се регваш и си почваш да пишеш. ;)
 
От: Няколко въпроса за SMF форум

Не мога да намеря хубав и модерен дизайн за SMF
някой може л ида покаже някъде да предлагат, да разгледам, защото открих много малко и не са кой знае какво.
 
Re: От: Няколко въпроса за SMF форум

Не мога да намеря хубав и модерен дизайн за SMF
някой може л ида покаже някъде да предлагат, да разгледам, защото открих много малко и не са кой знае какво.

Някаква специфична тема ли е? Или не? Бях пуснал преди време няколко теми тук, когато бул мамата си търсеха нещо подходящо. Иначе не се славят с много интерактивни дизайни. Една от причините да не съм голям фен. :)
 

Горе