Няколко въпроса отностно сайта

Първо искам да се извиня, че задавам няколко въпроса в една тема, но вместо няколко теми по - добре в една. Та и въпросите ми са:

1. Значи сега използвам php версия 5.6, а като мина на 7.2 сайта почва да изразходва повече процесорно време, а не трябва ли по - бързо да зарежда и по - малко да изразходва, иначе нямам проблем с процесорното време в границите е просто забелязах този проблем, вие какво мислите ? Плъгините, които ползвам са:

- AddToAny Share Buttons
- Contact Form 7
- Google Captcha (reCAPTCHA) by BestWebSoft
- Hyper Cache Extended
- Image Watermark
- kk Star Ratings
- MonitorblockAd
- Related Posts
- SEO Optimized Images
- Simple Tags
- WP Featherlight
- WPeMatico
- WPS Hide Login
- Yoast SEO
- WP-Optimize

2. Значи сайта ми е предимно за чужденци, но аз използвам и реклами от adwise и ме притеснява едно нещо CTR% ми е 0,490%, a CPC - 0.16лв. и eCPM - 0,78лв. тези стойности нормални ли са според вас, защото на клик ми се вижда, че дават доста ?

3. Тъй като сайта предимно ми се посещава от чужденци и мисля да рекламирам и се чудя дали в adwise да пусна или в adwords, но проблема е че преди не бяха ме одобрили в adwords по незнайни причини, вие какво мислите ?
 
Ще срещнеш несъвместимост, сигурно вече ти вади ерори. Върни се на старото PHP. Много малко системи и плъгини го поддържат напълно - 7.2.

А проблемът с процесорното време ти идва заради 20-те безмислени плъгина, може би и неоптимизиран сайт. Пък ако си на споделен хостинг, работата е ясна.
 
Ще срещнеш несъвместимост, сигурно вече ти вади ерори. Върни се на старото PHP. Много малко системи и плъгини го поддържат напълно - 7.2.

А проблемът с процесорното време ти идва заради 20-те безмислени плъгина, може би и неоптимизиран сайт. Пък ако си на споделен хостинг, работата е ясна.
Проблем с процесорното време нямам, просто като мина на 7.2 повече процесорно време става, явно плъгините които използвам не го поддържат и от там се натоварва повече хостинга.
 
Нормални показатели, август след средата беше ужасно, сега някакво малко съживяване, а и все пак Адсенс имат глоби да избиват :D
 
От опит ти казвам , колкото е по-елементарен един сайт , тоест изчистен , не много цветен - толкова повече се клика на рекламите, защото се открояват. Най-простичките теми хем по малко натоварват щото нямат една камара опции и код , хем седи изчистено. За процесорното време , какъв трафик имаш и защо не смениш хоста на нещо по стабилно ?
 
От опит ти казвам , колкото е по-елементарен един сайт , тоест изчистен , не много цветен - толкова повече се клика на рекламите, защото се открояват. Най-простичките теми хем по малко натоварват щото нямат една камара опции и код , хем седи изчистено. За процесорното време , какъв трафик имаш и защо не смениш хоста на нещо по стабилно ?
За процесорното време сега нямам проблем смисъл държи си 40-55 процесорно време, покачва се когато мина на 7.2 и то явно заради плъгините, които не поддържат още 7.2 и явно се натоварва. Мисля да си остана за сега на 5.6. Иначе това ми е статистиката за миналите месеци:
Апр 2018 1,710 3,040 32,302 45,483 1.89 GB
Май 2018 5,574 14,201 164,089 199,521 10.69 GB
Юни 2018 5,284 12,683 64,808 92,206 4.38 GB
Юли 2018 5,648 12,684 73,804 104,106 4.28 GB
Авг 2018 5,794 14,202 56,120 99,490 5.35 GB
Не съм видял, махай ги веднага и слагай изиадс или етаргет.
От етаргет ми баннаха IBAN сметката преди време и не мога да си направя регистрация там :D, а за изиадс не искаха ли дневно 5000 уникални или аз се бъркам с друг сайт заради дизайна o_O
 

Горе