Няколко въпроса.

stranen

Member
Предприемачите които имат много компании как ги управляват?Зная,че това е работа за мениджърите.Но нали има вътрешна и външна среда.Мениджърите са наясно с вътрешната.Примерно те управляват работниците.За да се управлява една компания трябва да се вижда и пространството което се намира извън нея .Предприемачите които имат много компании други предприемачи ли си наемат?Ако е така е доста сложно защото нали всяка компания е различна.Ще е много трудно да се намери подходящ човек който да може да управлява чужда компания.
 
има си различни мениджъри за различните аспекти на дейността .... а това че се управлява трудно затова CEO на дадена компания взима цифра пари.... и си ги хедхънтват от пепси в яхо...... а компания може да се управлява и само по цифри от отчетите....

ако пускаш в офтопика попадаш само на хора на който им се чете офтопик секцията е с ограничен
 
От: Няколко въпроса.

Ок.
Пиша в офтопика защото мисля ,че темите ми не са за другите под форуми.Още нямам достатъчно знания за тях.
 
От: Няколко въпроса.

Добре,ако е свързан по някакъв начин с онлайн бизнеса ще питам в този раздел.Но ми е интересен и другия бизнес,извън интернет.Когато възникне някакъв въпрос в офтопика ли да попитам?Там май е най-подходящото място,все пак форума е за онлайн бизнес а не за офлайн.
 

Горе