Няколко домейна за продан

arcsales

Active Member
Precakan.com - 500лв.
чудесен е за уебсайт за ревюта и отзиви в различни сфери на дейност.
*Мога да препоръчам и безплатен скрипт, с който лесно и бързо да се вдигне проекта.

ITJobOffers.com - 1500лв.
Домейн за уебсайт предлагащ ИТ специалисти на фирми нуждаещи се от програмисти. Повече от красноречив с възможност за развитие в световен мащаб.
*Мога да препоръчам и безплатен скрипт, с който лесно и бързо да се вдигне проекта.

PHPLyrics.com - 1500лв.
Домейна идва и с идея за развитие на SaaS проект. Идеален за продажба на скрипт за добавяне на песни.

Codeolix.com - 5000лв.
Съзвучен и лесно запомнящ се домейн за ИТ агенция, сео услуги, брандиране на бизнес и куп други неща, с които може да се забъркате.
 
Не продавам .бг. Ако имате .бг без .ком то вие нямате нищо ценно. Няма какво повече да коментирам. Всеки, който е в сферата знае какво имам предвид.

Ако имате въпроси, оставам на линия.
 
Не продавам .бг. Ако имате .бг без .ком то вие нямате нищо ценно. Няма какво повече да коментирам. Всеки, който е в сферата знае какво имам предвид.

Ако имате въпроси, оставам на линия.
Напротив, за БГ сайт нямаш ли .bg домейна нямаш нищо.

всичките домейни ги има свободни на BG :D :D :D
Другите 3 не са бг ориентирани.
 
Аз казвам, че е препоръчително да имаш и двата. Ако е по джоба на човека, не е зле да изкупи и .инфо, .орг, .нет, както и домейните с правописни грешки, за да не се губи никакъв трафик към проекта.
 

Горе