Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
Или как количествените натрупвания водят до качествени промени.

[video=youtube;dZHlLzSe1fc]https://www.youtube.com/watch?v=dZHlLzSe1fc[/video]

Оказа се, че няма български превод, ще трябва аз да го правя.

Ciao Bambino Sorry - превод на български:

Ти си мислиш, че си неотразим -
с мустаци и каубойски токчета.
Ти си мислиш, че си Панчо Виля,
че си Бъфало Бил,
а аз малко момиченце.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Трябва да си останеш там -
до границата с Невада.
С всички твои мисли,
че всичко е като на кино.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Аз не съм Снежанка,
нито свръхчовек като Монро.
Ти си твърде симпатичен,
но прекалено се държиш като на родео.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Пафкай си тревата край Невада,
заедно с твоите идеи, че всичко е кино.
Все пак имаш очи, които ме привличат.
Жалко е - исках да ти помогна.
Героите на John Wayne, Newman и Redford не съществуват.

Животът не е филм - сбогом, момче, но не вървиш!
Това е щета - сбогом, момче, но не вървиш, не вървиш!
Това е щета - сбогом, момче, но не вървиш, не вървиш!

От дълго време тази тема назряваше в мен, и дойде времето. За съжаление.
Обмислях много заглавия, много уводи, текст и цитати. Дали има смисъл? Едва ли.
Какво ще се промени, като цитирам Blinky за рапортите, или правилата на форума? Нещата са дъвкани много пъти. Полза никаква.
Истината е, че няма друг такъв форум. Където свободата да е заменена със слободия.
Където да отвориш тема за домати, и да ти довтаса епилиран юнак - да ти обяснява колко е полезно да си епилираш интимните части и каква е последната мода по въпроса за епилиране на мъжки интимни части. И че трябва да се епилираш само отляво, или отдясно, или на зиг-заг...

Отказвам да създавам повече "content" за predpriemach.com!

Бъдете здрави!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

За съжаление, нялколко човека прецакват здраво форума, аз лично от месец почти не пиша, просто защото ме обиждат безпричинно, и последствия никакви. Оказва се, че двама-трима хейтъра и двама-трима трола могат да навредят жестоко на този форум. Здраве да е. Запознах се с много готини, умни, знаещи и можещи хора. Заради тях не съм стигнал до твоята дилема, Вискярски, все още...
Ще ми липсва тънкото ти чувство за хумор. :)
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Още един исперкал ... приятно копане

Или е време за модернизация :D

ЦЪККК
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Още един исперкал ... приятно копане

Вискяра е всичко друго, но не и изперкал!
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Още един исперкал ... приятно копане

Или е време за модернизация :D

Вискярът отдавна е ремодернизиран. Копането е здравословно и не е за изперкали...
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Е къде твърдя, че е за изперкали? Явно човека нещо не го кефи тука хавата. Еми има лесно да се модернизира в неговата си сфера. Ама кой да разбере.... Какво сега да почнем да леем ред сълзи ред сополи освен?
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Още един исперкал ... приятно копане

Или е време за модернизация :D

ЦЪККК

Можеш ли да ми кажеш, какво е това на снимката?Как се казва просто и за какво служи?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Равносилно е да пожелаеш "приятно копане" на "още един исперкал"... Е, да де - не твърдиш, че е изперкал, защото думата исперкал не я намирам в речника. :D Разбирам, че се опитваш да внесеш малко хумор в темата, но дай ми трактор и ще видиш аз колко съм изперкала с плуговете... :D
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Още един исперкал ... приятно копане

Или е време за модернизация :D

ЦЪККК

Всъщност точно заради такива ни в клин, ни в ръкав коментари, се оттегля човека. Айде този коментар пак е софт форма, ама... е много далеч от нивото на автора на темата и повечето потребители тук...
 
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

SEO-то е прецизна работа в последно време, по-скоро за спинване на почва, :) но не разбрах как се казва, без да ползваш ГООШКо, :) За да може да разбереш дали е уместна актуализацията , която предлагаш на човека. Дали обработката с този инструмент ще е модернизация или се използва за съвсем друго нещо? Провери колко пъти се използва при зеленчуците?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Равносилно е да пожелаеш "приятно копане" на "още един исперкал"... Е, да де - не твърдиш, че е изперкал, защото думата исперкал не я намирам в речника. :D Разбирам, че се опитваш да внесеш малко хумор в темата, но дай ми трактор и ще видиш аз колко съм изперкала с плуговете... :D

А стига бе!!! Като ти гледам снимчицата.... едва ли ще може да го прикачиш.

Ако ми кажеш какво е това ще те призная!

http://prikachi.com/images.php?images/253/8492253r.jpg
 
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

SEO-то е прецизна работа в последно време, по-скоро за спинване на почва, :) но не разбрах как се казва, без да ползваш ГООШКо, :) За да може да разбереш дали е уместна актуализацията , която предлагаш на човека. Дали обработката с този инструмент ще е модернизация или се използва за съвсем друго нещо? Провери колко пъти се използва при зеленчуците?

Колко се ползва при зеленчуците ли :shock:

:D:D:D
 
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Колко се ползва при зеленчуците ли :shock:

:D:D:D

За съжаление с твоя помощ ми беше много лесно да стигна до извода, че ни си заслужава да си губя времето, като се опитвам да ти кажа нещо по един малко по-различен и деликатен начин.За това просто ще ти пожелая лека вечер и се надявам да инвестираш сериозна сума, за да си купиш орехи, които да консумираш ежедневно. Дано да има резултати.Поздрави
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

И к'о пра'м с тоз вал? Силова гимнастика ли? :D Ей сегичка ще изровя снимките от стопанството, 'ма съм прекалено далеч от бу'гарския скрин... Не мисли, че като съм женско, не умем и да сея, па и да орем... :D Хе хе, кой да чете, дори не видях, че си ми подсказал таз снимка.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

И не спряхте да му се подигравате на човека... Жалка работа! От него доста съм научил, но явно отношението Ви не е същото.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Вискяре, не се прави на луд, върни се тука, виж какво е забавно. Що се палиш на келеши, дето са виждали 500 EUR на цяло само в Google Images.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе