Предлагам: Няма такъв копирайтър: Брандирана история (сторителинг) – за блог или уеб медия, с пример онлайн

tekstmag

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Няма такъв копирайтър: Брандирана история (сторителинг)

Да разкажем Вашето послание?
С вплетени в историята марка, продукт, услуга? И разказ как променят живота на героя. Хората обичат истории. Особено – добре написаните. Които карат хората да искат да бъдат като героя в историята. Т.е. – да искат Вашата марка, продукт, услуга.

Вижте такава история, публикувана онлайн: https://bit.ly/3dtvcC9

Кое е Вашето послание? Разкажете го в брандирана история (сторителинг). Обадете се на копирайтъра, пишете, или заявете онлайн.

Няма такъв копирайтър? Копирайтър.бг
 
Ееее, Косьо! Къде се изгуби, бе?

С изключение на едно леко объркано "й", историята е... приказка. Удоволствие е да се четат добре написани текстове. Надявам се да намериш и други почитатели на разказваческите ти умения.
Успех! :)
 
Благодаря. Приказките продължават, по поръчки.

За "й"-то: почвам да пиша 100 пъти "й" на ръка. За да не го бъркам повече...
 
Благодаря. Приказките продължават, по поръчки.

За "й"-то: почвам да пиша 100 пъти "й" на ръка. За да не го бъркам повече...
Очевидно е, че се касае за грешка на процеса, а не за липса на граматически познания. Беше градивна, добронамерена забележка, за да го коригираш, ако е възможно. Успех. :)
 
А аз приех критиката добронамерено. Направо - с усмивка. И пак благодаря.

Нека има истории, които нямат грешка. За което съм на разположение. Благодаря и за успеха. ;)
 
Благодаря много, Luftwaffe. Ето, усмихвам се: :), с колкото зъби имам. Съжалявам, че чак сега, ама спасявахме една кампания.

А с членовете винаги внимавам, особено - в присъствието на дами. И гледам да съм убедителен: поне веднъж, а най-добре 2-3 пъти. Запетайките бих си ги взел, но възложителят много ги искаше.
 
Благодаря много, Luftwaffe. Ето, усмихвам се: :), с колкото зъби имам. Съжалявам, че чак сега, ама спасявахме една кампания.

А с членовете винаги внимавам, особено - в присъствието на дами. И гледам да съм убедителен: поне веднъж, а най-добре 2-3 пъти. Запетайките бих си ги взел, но възложителят много ги искаше.


touche%CC%81.gif
 
Приличаме си. Леко.
 
То и аз съм любител-критик ама не ми се отваря тоя копирайтър.бг...
 
Благодаря много, Luftwaffe. Ето, усмихвам се: :), с колкото зъби имам. Съжалявам, че чак сега, ама спасявахме една кампания.

А с членовете винаги внимавам, особено - в присъствието на дами. И гледам да съм убедителен: поне веднъж, а най-добре 2-3 пъти. Запетайките бих си ги взел, но възложителят много ги искаше.
Ех тия възложители.
 
Последно редактирано:
Благодаря за всички мнения. Чета ги внимателно. И ги обмислям...
 
Как пък един не се представи с български думи, примерно писател на текстове. Всички сме много модерни копивритари.
 
Как пък един не се представи с български думи, примерно писател на текстове. Всички сме много модерни копивритари.

Здравейте, waldes,

Разбирам справедливия Ви гняв и го приемам. Даже в събота и неделя направих проучване по темата.

Най-българският вариант на "копирайтър" е "текстописец". Тази дума обаче в България се възприема преди всичко със значение "автор на текстове за песни". Друг вариант е "рекламен писател". Звучи малко двузначно. На мен лично, най-много ми харесва "поръчков писател". Поръчват ти - пишеш.

"Копирайтър", обаче, е най-разбираемо за потребителите (засега). А и марката ми е копирайтър.бг. Сайтът - също. Така че - простете ми, waldes, но се налага да съм копирайтър (засега).
 
Брау, оспехи.© - Един, в един форум.

Пробвай с поща@копир..., че са получаа едно преВцъкване на езици .©
 
Благодаря за творческия коментар, NovaPS. Готов съм да ги бера оспехите.

Идеята за поща-та е чудесна. По-малко преВцъкване - повече имейл приВмъкване.
 
... Двамата герои вече са щастливи, защото използваха (марка на продукта). Който беше елегантно включен в брандираната история. И животът на героите се промени, само след (времето за използване), защото (така действа продукта)...

Историята е съвсем готова, утре ще бъде онлайн. Още един пример за сторителинг. И за бързата реакция на predpriemach-а, който си го поръча.

Да си следващия реагирал, също променя живота. Например – продажбите на (Вашата марка)...
 
Фейсбук. Забравил съм го. Видях си една от историите публикувана там, и се сетих, че не съм го написал. Поправям се. Ето, пиша го:

Брандираната история (сторителинг) е много подходяща за Фейсбук. Проверено. Пробвайте.
 
Трябва да си сериозно изтрещял за да закупиш домейн, който се казва:

Код:
https://www.xn--80apebugicr4f.xn--90ae

Трябваха ми статии преди няколко дни и реших да отворя въпросният идиотски домейн. След 1 минутно преглеждане за цени, не успях да намеря, всичко е представено, като че ли е маркетингова агенция и ще ми правят маркетинг кампания за следващите 10 години, а няма да пишат текстове по зададени теми - всеки човек иска да види цени, не знам с какъв акъл слагате бюджет в нещо, което е flat като ценообразуване, или най-много ако темата е специфична, да се чарджне излишно.

Та наистина, няма такъв копирайтър без цени, със сайт, където предлага едно нищо, и с най-идиотския домейн, който съм виждал откакто съм във форума ( 2008 ).

Да правиш SEO / Marketing, или да правиш някакъв сайт, разбирам да има обсъждане на бюджет, какво ще се прави и т.н.., но за да пише 20 статии по 600 думи, и да го представя като че ли ще прави маркетингова кампания, just lol.
 
Последно редактирано:
Благодаря Ви за мнението, ReminD.

Започвате с доста изразителна оценка.
Добре, че имам опит с всякакви клиенти и пациенти, та даже не ме учудвате. Казвам Ви го като изтрещял на друг.

Все пак сте влезли в сайта ми. Благодаря. Нищо, че е със специфичен, по Вашите думи домейн. Благодаря Ви и за отделената минута за разглеждане. Да, познали сте. В сайта има доста маркетинг и няма конкретни цени. Предлагам решения, не продавам думи. Ако търсите текстове на килограм (на брой думи), моля, вижте на други места.

"Писане на текстове по зададени теми" е масова услуга, с огромен брой доставчици. Голямо предлагане, ниски цени. Ако търсите това, моля вижте на друго място. А, щом имате задача/и за решаване с текст(ове), моля - пишете, или се обадете. Обещавам да Ви направя специално предложение, щом ми изпратите конкретно запитване.

Още един път - благодаря Ви за мнението, ReminD. Оценявам жеста да получавам оценки от потребител на форума от 2008 г. Това сигурно Ви дава страхотна компетентност в разнообразни направления. Радвам се, че сте отделили малко и за мен.

А, за цени - просто питайте, с конкретна задача за решение с текст. Много вече питаха.
 

Горе