ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

nortrant

Well-Known Member
[h=2]Най-сетне!!![/h]


Пет години след старта на Българаския брояч Tyxo.bg, ние, екипът му, решихме да го обновим и приведем в по-добра форма.
Цялото това време беше шеметно за нас, и поради тази причина за съжаление, този продукт пострада от липса на внимание от наша страна. Когато създавахме този сайт (отне ни около 2 седмици) не сме и предполагали, че ще работи в следващите 5 години без почти никаква промяна на софтуера и хардуера при безумния растеж на Интернет потреблението в този период.

Все пак, живеейки във времето на Google Analytics, нашият продукт "Tyxo.bg" сякаш в някакъв известен, смисъл губи значимостта си, но тъй като имаме отговорност към 124 000 сайта, регистрирани в брояча ни, ние все пак откриваме ниша, с която да запазим интереса от това webmaster-ите да ползват и нашите услуги.

Заложихме на невероятна, нова функционалност която няма да е толкова подробна колкото в Google Analytics, но за сметка на това ще бъде "LIVE" в интервал на update по малко от 1секунда.

За да трансфоримраме базата данни на сайта, са ни необходими около 24 часа. За този период е възможно да има частична загуба на данни от преброяването, за което молим да ни извините.

Tyxo.bg, както винаги ще остане напълно безплатен за ползване и с възможно най-малко или никаква реклама на сайта.

За повече подробности и screenshot-и на новите изгледи можете да ни последвате в Тwitter:
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

След дъжд качулка му викам на това! Изтърваха питомното, сега да гонят дивото...
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

На мен лично ми харесва това което са написали администраторите на тухото. Те разбират, че не са най-великите и можеше просто да се откажат или да си стоят със старите неща. Вярно е, че късно дават наченките за нещо ново, но аз ще ги подкрепя! Не е лошо да има и български брояч и не бива да заклеймяваме всичко българско. Над аналитикса работят професиналисти от глобална величина, а финансите им са практически неограничени, въпреки това аз смятам, че и бг програмистите са на ниво и въпреки ограничения си бюджет създават конкурентни продукт. Евала на tyxo.bg, че уважават своите потребители и че се опитват да направят това, което много други се отказват - да се борят с конкуренцията а не каква да е, а може би най-голямата - гоогле! Дано новото tyxo.bg да служи дълги години както и старото, дано да да продължава да бъде безплатно е може би ще лепнат някоя друга реклама на някой и друг хостинг, но няма лошо всеки проект (или почти всеки) трябва да има възвращаемост и печалба.
Наистина ще чакам да видя какво ще се случи ....
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Аз лично съм доволен от новината. :) Успех на администраторите на тухо.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Дано не го направят прекалено сложно, а да си остане просто и практично.

Определено в това му е чара.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Добре ще е ако го оправят, аз съм го махнал и не го използвам никъде, но ако започне да работи както трябва ще го ползвам, беше ми доста удобен на времето брояча.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Аз пък си мисля, че трябва да го закрият или да му отделят няколко TB за да има къде да пише. Това тиксо е такава бъгавина, че няма на къде ....като повечето услуги на хост.бг Хубаво са го написали админите ама да видим какъф продукт ще извадят че до сега ... само беклинкове правят от това тиксо.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Не знам, ама мен тиксото ме кефи много :D..
Simple е .. тва ми стига! :)

Нямам търпение да видя какво ще бъде след промяната.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Крайно време беше.
Брояча е добър,но вече от доста време сайта постоянно пада.Винаги когато ми е трябвало спешно да проверя нещо, той все няма да работи.Добре, че съм се подсигурил с няколко :D
Ако го подобрят и оправят скоростта на сайта си може пак да го ползвам. :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

На мен лично ми харесва това което са написали администраторите на тухото. Те разбират, че не са най-великите и можеше просто да се откажат или да си стоят със старите неща. Вярно е, че късно дават наченките за нещо ново, но аз ще ги подкрепя! Не е лошо да има и български брояч и не бива да заклеймяваме всичко българско. Над аналитикса работят професиналисти от глобална величина, а финансите им са практически неограничени, въпреки това аз смятам, че и бг програмистите са на ниво и въпреки ограничения си бюджет създават конкурентни продукт. Евала на tyxo.bg, че уважават своите потребители и че се опитват да направят това, което много други се отказват - да се борят с конкуренцията а не каква да е, а може би най-голямата - гоогле! Дано новото tyxo.bg да служи дълги години както и старото, дано да да продължава да бъде безплатно е може би ще лепнат някоя друга реклама на някой и друг хостинг, но няма лошо всеки проект (или почти всеки) трябва да има възвращаемост и печалба.
Наистина ще чакам да видя какво ще се случи ....
Абсолютно подкрепям мнението ти ! Стига сме се плюли едни други българите ... наистина, сравнявайки бюджетите и условията, с които работят нашите специалисти и ония нашите са си герои!
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Тиксото си е добро хич да не го пипат щото ще оправят бъговете с разглеждането на заключените броячи а пък на мен това ми е любимото занимание да видя че някой е скрил и заключил тиксото :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Те пък да не видят нещо. :) statcounter.com също смени дизайна си наскоро, и не само и вътрешната си среда.

Дано този път виждам по-малко теми то рода на Тиксото се сдуха или нещо подобно. :) Успехи все пак на екипа им.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

В момента имам чувството че въобще не работи коректно брояча, на единия ми от новите сайтове показва 89 посещения а според аналистика са само 24 :-D , което си е доста фрапираща разлика.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

В момента имам чувството че въобще не работи коректно брояча, на единия ми от новите сайтове показва 89 посещения а според аналистика са само 24 :-D , което си е доста фрапираща разлика.

от къде я имаш тази статистика? В момента до колкото знам не може да провериш колко посещения е отчело tyxo ?
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От картинката която е в сайта ми, нали има и динамични които си показват посещения импресии и онлайн потребители.
 

Горе