ОФЕРТА! Годишни линкове на ниски цени

v1ppers0nn

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Предлагам годишни линкове във всякакви ниши. Линковете са в header или sidebar. Не предлагам линкове в статии или footer. Мога да предоставя голямо количество.

- Цената е 40 лв/година за 1 линк
- При поръчка на 10 линка 5% отстъпка
- При поръчка на 15 линка 10% отстъпка
- При повече от 20 линка е по договаряне

Ако искате примерни сайтове, в които може да са линковете ви, напишете ми в темата или на ЛС следното:
- Ниша:
- Брой линкове:
- За България или чужбина:
 
Последно редактирано:
От: ОФЕРТА! Годишни линкове на ниски цени

Привет и за много години.
Моля, прати ми на лично урл-а на сайтове в следните ниши: технологии/лаптопи, компютри/, козметика и/или парфюми и мода/слънчеви очила/
Поздрави
 
От: ОФЕРТА! Годишни линкове на ниски цени

Моля, пратете ми сайтовете в ниша забавления (пъзели, игри, женска аудитория) - интересува ме и за България и за чужбина.
 
От: ОФЕРТА! Годишни линкове на ниски цени

Здравейте, имам интерес към линкове в БГ сайтове с насоченост здраве, хранителна добавки, билки. Пуснете ми един ЛС.
 
От: ОФЕРТА! Годишни линкове на ниски цени

Темата ако е валидна, може ли сайтове за - филми, жена, бебета ? Български, търся по линк на сайт. И промоцията важи ли :D
 
Здравей, може ли да видя такива с мода, ремонти, финанси (може и новинарски). само годишни линкове ли предоставяш? някак си не ми се иска гъгул да индексира линк и след време линка да отлети, това се отразява негативно на сайта. освен ако не си направя доживотен абонамент при теб :D
 

Горе