Обича ли оборота ви - чуждият бизнес!

zoomaniak

Well-Known Member
От няколко дни се опитвам да преговарям със сайтове за хранене - да видя може ли оборот за храна от 300-500 лв месечно да ми донесе по-добри отстъпки и безплатна доставка на две места офис / дом. Имате ли и вие такива приключения - ще ми е кеф да ги споделите. Странно как всеки един от вас работи с обороти, но като дойде момента да доказва своят оборот - и вижда как не всеки го уважава...

Казваш им, че можеш да даеш дори напред 300 лв от които да се приспадат и никой не ги иска - трябвало през сайта и т н...

Много странно се почувствах - казваш им, че имаш седмично меню с любими храни и просто искаш да ви ги доставят по дни. Даваш часовете и т н.... и пак никой не иска.......... във Вторник дори имам среща с един Мениджър :)

Егати пазарлъците за една манджа :) при условие, че имаш празници - рожденни дни - и т н... и ги даваш на този сайт :) а да видиме...........

Поредната трудна мисия в България и Онлайн търговията :)
 
От: Обича ли оборота ви - чуждият бизнес!

Навсякъде е така, не само в посочения от теб пример.
 
От: Обича ли оборота ви - чуждият бизнес!

300 лв. на месец? това е нищо, освен ако не доставят стоката на един път :)
 
От: Обича ли оборота ви - чуждият бизнес!

300 лв. на месец? това е нищо, освен ако не доставят стоката на един път :)

Оборота не е просто цифра :) днес ми се обади мениджъра - зададе въпроси - Вторник - Сряда ще му отговоря - Оборота драги е нещо много повече. Той е като да да кажеш следната фраза:

- Превъртях интернет - космоса.

Оборота дава сила - дава мощ, който не го цени губи сериозни пари.

Искам капаро на един клиент, който ми обяснява че правел по 5 000 лв на месец оборот и бля бля..... и аз казах:

- Г-не оборота не се описва, той се прави или не се прави или се предплаща............ за да достигнете до ВИП условия. Годишно по над 10 човека ми обещават супер обороти само и само да им дам достъп до ВИП условията ни.

Рядко срещам бизнеси, които не обръщат внимание на фразата:

- Искам моят оборот да отиде при вас............. ще пиша пак като има развитие по темата ми :)
 

Горе