Търся: Обработка на изображения

хейтър

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нов проект и съответно много матрял за коригиране а човека с който работех досега няма време.
Примерна задача -
https://i.pik.bg/news/773/660_7630c7822ef2bf2e228efe940323eb30.jpg
да се раздели на 3, да се блърне и да се сложи дебел бордър по контура.
Не ми се търси човек за всяка глупост затова предпочитам един да поеме всичко. Да реагира до 12 час макс и така до края на проекта.
Ако може до няколко часа е голям плюс.
Пращайте ценообразуване и ако сте нов във форума някакво резюме представящо менията ви.
 
Здравейте. Ние можем да Ви свършим работа по всяко от заданията Ви. Занимаваме се с обработка на снимки, дизайн, предпечат като екип от 10 години, а поотделно някои повече от 30 години. Образование: ХА-София - художник-дизайнер. Изпратете ни, ако желаете няколко примерни задания и бюджета ви за задание на лично съобщение, за да ги прегледаме. Цени - по договоряне и съобразени с бюджета на клиента.Ако желаете, можем да изпратим линк към сайта ни с нашето портфолио.
 
Все още си търся другарче за дъглосрочна работа.
Работа има много, ако не ви харесва нещо от условията - пишете ще се договорим.
 
Едно мнение ми се губи в тая тема.
 
Едно мнение ми се губи в тая тема.
Две по-скоро, много остра реплика и последвал отговор, явно са се разбрали .
Но определено "другарче" така не се търси и хубаво, че го е разбрал и е обърнал мекия брус :)
 
идея си нямам кой е изтрил и най вече защо, ама на тоя пич не му е чиста работата.
а аз си търся другарче, ама като гледам тука няма да го намеря, сигурно трябваше да съм черен и трансесксуален
 
да, то нали и тука сме гей френдли и толерантни та всичко което не е негроугодно се трие.
 
Бегай оттука бе, кой ще иска да работи с тебе?

Аз бачкам само за revenue share.
Негрите да блъскат за надница на час, а гейовете - на сеанс.

ПП; Айде фикснах темата.
 
"Негроугодно" - хаха, ужас, тази тема се превърна в расистка и накърнява достойнството на гейовете и всички трансексуални пидери, тоест на целия форум според автора и - оригинален метод на търсене на "другарче", явно тук се търси нещо друууго;)

Остава само да засегнеш еманципацията на дамите и феминизма и ще бъдеш обвинен в сексизъм разпнат на кръст и изнасилен от дебел черен джендър
 
Задачката е елементарна, но Карта на България няма да деля, това се отнася и за задачки с пропаганда на обгазените под дъгата, идиот лайвс метър и тем подобни.
 

Горе