Общинските съветници си увеличиха заплатите с 50%? И ко прайм са?

slavchev

Well-Known Member
До кога ще се правят подобни работи ми е интересно? Всеки обяснява как в държавата няма пари, готвят се стратегии, екшън планове, великите финансови гурута мъдрят как да се привлекат инвеститори и обясняват защо не се увеличават пенсии и заплати, а изведнъж общинските съветници единодушно си увеличават заплатите, но не с 5 или 10%, а с цели 50?

И сега някакви смешни общински съветници ще ми вземат по 1300 лв. заплата, а хората дет се гърчат по цял ден, ще вземат 400-500 лв. И ко прайм са?
 
От: Общинските съветници си увеличиха заплатите с 50%? И ко прайм са?

Нека имат за лекарства :)
 
От: Общинските съветници си увеличиха заплатите с 50%? И ко прайм са?

Баси наглите типове, сутринта оня мушморок Хасан Адемов обяснява, как няма бюджет, за да се увеличат детските надбавки, а никой не коментира, как тия си увеличават заплатите... това направо ме вбеси
 
От: Общинските съветници си увеличиха заплатите с 50%? И ко прайм са?

Добре де, видяхте ли колко са били досега около 200 лв. Нормално е да станат 1000. Аз поне това чух за София - пет пъти
Не може да се очаква , че за 200 лв някой ще върши толкова важна работа качествено

Проблемът е, че тея вероятно всичките взимат под масата. А не е в заплатата
 
От: Общинските съветници си увеличиха заплатите с 50%? И ко прайм са?

За София никога не са били 200 лв. Такива пари взимат общинските съветници в градове с по 5-10 000 души. Не е ли малко нагло да си гласуваш сам увеличение с 50%, след като всеки се оплаква, че няма пари? Ми те утре могат да решат, че и това им е малко и да си гласуват ново увеличение и така до кога? Ти ако искаш увеличение се молиш на шефа, а те сами си го решават, без да питат някой. Ей това е наглост!
 

Горе