Обямяна на пари - евро лев

От: Обямяна на пари - евро лев

е то за евро... не е чак толкова фатално... разликата ще е 0,2 ст. максимум 5 лева за 1500 евро ?
 
От: Обямяна на пари - евро лев

е то за евро... не е чак толкова фатално... разликата ще е 0,2 ст. максимум 5 лева за 1500 евро ?

ще дам 5 лв. за да ги обменят ? по какъв курс ?
 
От: Обямяна на пари - евро лев

отиди в ццб и ще ти ги обменят на:

Евро EUR 1.95150

и няма да даваш 5 лева даже :))))))))))))
 
От: Обямяна на пари - евро лев

значи не взимат такси ?

а дали ще могат да ми ги дадат кеш, а не да ги вкарват в сметка, после да трябва да ги тегля ...
 
От: Обямяна на пари - евро лев

ти все едно падаш от луната :))))))))))

такса няма никъде..
нали затова има курс купува / продава от който печелят
примерно среден курс за деня е 1.955 те ще купят от теб на 1.951 и ще продадат на някой друг на 1.958.

А дали ще имат пари в брой :)... охх ши ма умориш :)
това са 1500 евор не 150 000 :) не виждам от какво да се притесняваш
в която и банка да отидеш - разликата ще бъде максимум 0,2 ст +/- затова ти казвам че където и да отидеш най много пет лева по малко/ повече да вземеш...
Ако не си работил досега с чейндж бюра не рискувай :) Аз имам вяра само на 3 в цяла софия :)
 
От: Обямяна на пари - евро лев

за толкова много сигурно ще ти начукат някоя скрита такса "броене"
 
От: Обямяна на пари - евро лев

Петров да не си продал тайничко някой сайт в евраци и да не си споделил с другарчетата си :)
 
От: Обямяна на пари - евро лев

Абе такси има на някои места, аз веднъж исках да обменя 100 долара в левове и влизам в една банка (не съм сигурен коя беше - Райфайзен или Експресбанк) и ми казаха, че ако не съм клиент на банката - 5 лева комисионна. Излязох и влязох в друга банка точно до тази и там нямаше никакви такси, така че трябва да се пита. Иначе в ЦКБ такси няма. Едно ченйндж бюро има на Славейков, там наскоро обменях турски лири и беше доста изгоден курса. Не знам как са другите валути, но почти винаги има голяма опашка пред него, явно е изгодно.
 
От: Обямяна на пари - евро лев

:) Много симпатичен намек.
Хубаво е да си декларираме нещата по - между си :)
 
От: Обямяна на пари - евро лев

Петров да не си продал тайничко някой сайт в евраци и да не си споделил с другарчетата си :)

не, майка ми ги изпрати от чужбина... :(
 

Горе