Одобряване в CPA/PPD network

go6o78

Member
След няколко неуспешни проби да ме удобрят в cpa/ppd мрежи се чудя какво пишете примерно в следните полета

Why are you joining this network?


What methods will you use to promote ?


Добавям и няколко сайта на английски(в блогспот) и бг на собствен хостинг. Пробвах и с поща в абв и yahoo, но заявките ми ги отхвърлят.
Адреса който добавям е в БГ (незнам дали има значение). Повечето искат предишен опит или участие в друга CPA мрежа и контакти на мениджъра, ако участвам в такава, но аз съм начинаещ в сферата и не участвам в друга мрежа.

Та ако някой може да сподели как да ги "омагьосам" с няколко изречения в посочените полета мисля, че ще е полезно и на други.
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

Имам 2 сайта на английски на блогспот за софтуер но не са подържани от известно време. Трудно ли одобряват с блогспот сайт.
Да ги споменавам ли в списъка съсъ сайтове или по добре да пробвам само с този на собствен домейн, които обаче за мое съжаление е на БГ
 
хъм аз нямам опит с цпа мрежи ама нормалното е като им напишеш в къстъм полето кой са ти сайтовете и какъв трафик имат като медо СЕО (и че може да го подкрепиш с пдф от аналитикс) на база това да си предценят не да те размотават ако не стане така няма смисъл ти да се занимаваш с тях
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

Подходяща при тези мрежи е методата на капитан Фипс (от барон Мюнхаузен):

В. Що се включваш?
О. Що питаш?

В. Как ще ни промотираш?
О. Вие малки ли сте да се сетите сами?
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

:lol:
Подходяща при тези мрежи е методата на капитан Фипс (от барон Мюнхаузен):

В. Що се включваш?
О. Що питаш?

В. Как ще ни промотираш?
О. Вие малки ли сте да се сетите сами?

@go6078, добре е преди да кандидатстваш да прочетеш условията и/или FAQ страницата. Различните мрежи имат различни изисквания.
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

Аз съм одобрен с БГ адрес (предполагам и много други) в няколко CPA и PPD мрежи. По телефона ми се обаждаха само от Maxbounty.

Просто отговори на въпросите възможно най-подробно. Използвай всички възможни символи и в двете полета. Разтягай локуми и се представи като човек, който знае какво прави.

Първи въпрос: Влизаш във филма и започваш подробно да разказваш за твоя невероятен, качествен и таргетиран трафик, който желаеш да монетизираш чрез тяхната мрежа, понеже си чул много добри отзиви, относно изключителния им професионализъм.

Втори въпрос: Пак лъжеш надълго и нашироко, изреждаш им всякакви типове трафик за които се сетиш (social marketing, video marketing, seo, ppc....). Задължително да споменеш, че планираш кампаннии с платен трафик. CPA мрежите обожават PPC трафик. При кандидатстване в PPD мрежа въобще не го споменавай, че там няма кой да ти повярва.

Между другото, на мен никога не са ми искали контакти с афф. мениджъри от други мрежи. Винаги изреждам 4-5 мрежи в които вече съм приет и споменавам, че имам 2-3 години опит с CPA маркетинг (което естествено не е вярно).

За сайтовете не съм сигурен. Може и да стане с блогспот, може и да не стане. Аз не бих си гърмял патроните напразно. Има хостове по $3/месец и домейни по $1, така че, това няма какво да го обсъждаме. Аз ползвам само един прост WP блог (eng) с няколко статии. Сайтът с който кандидатстваш може да не е този, който ще промотираш.

п.с. Btw из нета е пълно с инфо по темата (особено в bhw)
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

Първи въпрос: Влизаш във филма и започваш подробно да разказваш за твоя невероятен, качествен и таргетиран трафик, който желаеш да монетизираш чрез тяхната мрежа, понеже си чул много добри отзиви, относно изключителния им професионализъм.

Втори въпрос: Пак лъжеш надълго и нашироко, изреждаш им всякакви типове трафик за които се сетиш (social marketing, video marketing, seo, ppc....). Задължително да споменеш, че планираш кампаннии с платен трафик. CPA мрежите обожават PPC трафик. При кандидатстване в PPD мрежа въобще не го споменавай, че там няма кой да ти повярва.

Точно тук ми е проблема с моя "перфектен английски" колкото повече локумя разтягам, толкова повече че звуча като Винету :)

Пробвах с две три кратки изречения и ме отхвърлят. Та ако някой може да напише нещо като шаблон, но да е на английски мисля, че ще е от полза и на други.
Иначе от ППД мрежите тази май е най - хвалена напоследък cleanfiles.net, тя е PPD+CPA
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

за пръв път чувам някой да не го одобрят в cleanfiles:)

Why are you joining this network?
това е подвеждащ въпрос, понеже обикновени хора(не-афилиейти) се регват в мрежата с цел да свалят файлове(поне така си мислят)
to monetise my traffic with pay per download/content locker

в bhw има тема за cleanfiles ще го видиш, пишеш си username и те одобряват без да ти гледат инфо-то

друг ppd мога да ти предложа е fileice.net, също ако имаш custom contet locker като CLP, MCL- adworkmedia, adscentmedia, adgatemedia, adnooka, cpa tank

успех
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

Подходяща при тези мрежи е методата на капитан Фипс (от барон Мюнхаузен):

В. Що се включваш?
О. Що питаш?

В. Как ще ни промотираш?
О. Вие малки ли сте да се сетите сами?
Култово!:lol::lol::lol:
 
От: Одобряване в CPA/PPD network

за пръв път чувам някой да не го одобрят в cleanfiles:)

custom contet locker като CLP, MCL- adworkmedia, adscentmedia, adgatemedia, adnooka, cpa tank

успех

cleanfiles не изисква одобрение само регистрация да, но като пробвах да дръпна файл и да премина през въпроси нестава нищо пак ме връща на тези въпроси

може ли да ми кажеш какво е това content locker и тези които си ги изброил ?

как да намеря такива сайтове pay per install но искат хубав трафик да имаш над 1000 уникални на ден
 

Горе