Онлайн игра с награди

От: Онлайн игра с награди

Ти хубаво си казал колко е печалбата.
Но нищо не си споменал за разходите???
Наградите дават ли се?? Разгледах снимките в фейсбук като гледам ги давате, но все пак трябва да попитам ;-)
от тези 2300 лв който се падат кажи речи на месец колко от тях отиват за награди колко остават за теб?
Защо продавате толкова доходна игра?
 
От: От: Онлайн игра с награди

За тези 3 месеца играта е направила печалба 7000лв. от смс-и и 500лв. някъде от реклама.

Сигурен ли си, че е печалба а не оборот (говоря за смс-ите)?

Защо продавате толкова доходна игра?

Спокойно! Ще направят друга :wink::wink::wink:

5 бона не са малко.
 
От: Онлайн игра с награди

Благодаря за въпросите.
Тези 7000лв. са доходи. И от тях съм дал към 4000лв. за награди.
Защо я продаваме? Понеже почвам с други бизнес и не ми остава време за да я поддържам и да изпращам награди.
Мисля, че цената за играта е доста справедлива.
 
От: Онлайн игра с награди

Нека не се счита за спам, но съм имал банери за извесно време в сайта на Веско и това, което знам за него е, че е сериозен и коректен. Ако не беше нямаше да ви спестя и дума :)
Иначе аз си мисля, че 5к са много добра цена особенно при бързата възвращаемост.... Само да ги имах....
 
От: Онлайн игра с награди

Еми сядаш вечерта гледаш дали има потребители поръчали награда и ги добавяш към печелившите, ако има.. :)
 
От: Онлайн игра с награди

Защо я продаваме? Понеже почвам с други бизнес и не ми остава време за да я поддържам и да изпращам награди.

Другият бизнес да не е nagradki.eu?
Както каза @petrov321 5 бона не са малко (като се има впредвид че такъв сайт се прави за 2-3 дни пък популизирането става лесно ;-)
 
От: Онлайн игра с награди

Nagradki.Eu не е мой, просто рекламира при мен. А тези пари ще си ги избиете.. ;)
Вие си решавате, това е цената която искам за този сайт.
Другият бизнес да не е nagradki.eu?
Както каза @petrov321 5 бона не са малко (като се има впредвид че такъв сайт се прави за 2-3 дни пък популизирането става лесно ;-)
 
От: Онлайн игра с награди

Пълен абсурд е продажбата на такава игра и такава цена въобще. Грубо като ги смятам, ако първите 600 си поръчат награди ще е някъде 4000-5000 лева само за награди. Другото което е, сайта от какво печели? Печели от смс-и, но за да си купиш дадена награда трябва да изпратиш бая смс-и, което не е рентабилно за тези, дето изпращат. А тези, дето не изпращат както писах по-горе само до тук са поне в 4000 лева за награди. Печалба от този сайт твърдо няма, собственика на сайта може и да е спечелил нещо до тук, но от тук нататък печалбата е просто илюзорна - освен ако разбира се не бъдат измамени няколко стотин играчи!
 
От: Онлайн игра с награди

Еми сядаш вечерта гледаш дали има потребители поръчали награда и ги добавяш към печелившите, ако има.. :)

Щом нямаш 20 мин на ден за тази работа, какъв бизнес ще почваш?

за толкова малко работа дневно, такъв оборот въобще не е зле. Не знам какъв друг по-доходоносен може да почне.

Направи търг.
Нач. цена 100 лв.
мин. стъпка 50 лв.

може да стигне до 400-450 лв но не и повече.
 
От: Онлайн игра с награди

Щом нямаш 20 мин на ден за тази работа, какъв бизнес ще почваш?

за толкова малко работа дневно, такъв оборот въобще не е зле. Не знам какъв друг по-доходоносен може да почне.

Направи търг.
Нач. цена 100 лв.
мин. стъпка 50 лв.

може да стигне до 400-450 лв но не и повече.

Това е такъв вид сайт, че той трябва да ти даде пари, за да го използваш. И 200 лева да дадеш пак ще си вътре, защото никой няма да ти даде пари за наградите, а трябва да ги извадиш от джоба си. Въпросният човек продава нещо, което след това няколко стотин потребителя може да те направят на нищо ако не им изпратиш награди - демек доста добре ще си изчисти ръцете с този, който купи сайта.
 
От: Онлайн игра с награди

Това е такъв вид сайт, че той трябва да ти даде пари, за да го използваш. И 200 лева да дадеш пак ще си вътре, защото никой няма да ти даде пари за наградите, а трябва да ги извадиш от джоба си. Въпросният човек продава нещо, което след това няколко стотин потребителя може да те направят на нищо ако не им изпратиш награди - демек доста добре ще си изчисти ръцете с този, който купи сайта.

.............
 
От: Онлайн игра с награди

Какво стана? Продаде ли се?

Така като гледаш как го хранят, дали се е продал? :D

Лошото е, че дойдох твърде късно и знам че се продава ............... на цена 5 бона :D
 
От: От: Онлайн игра с награди

Да ти кажя честно хич не ме интересува играта:) Писах за да ми се види подписа в популярен thread

Така като гледаш как го хранят, дали се е продал? :D

Лошото е, че дойдох твърде късно и знам че се продава ............... на цена 5 бона :D
 
От: Онлайн игра с награди

Какъв е смисъла да критикувате момчето? Разбирам да сте заинтересовани и да искате да купите сайта, но като гледам това не е идеята ви.
 
От: Онлайн игра с награди

Какъв е смисъла да критикувате момчето? Разбирам да сте заинтересовани и да искате да купите сайта, но като гледам това не е идеята ви.

Ако офертата беше коректна, щях да те подкрепя. Но когато се касае (или има съмнения) за нещо нередно, да се критикува колкото може повече.
 
Както е казано - "В спора се ражда истината".
Мисля, че доста потребителите са си спестили измама, а и финансов колапс, само защото тук някой си е посмял да разкритикува офертата на лицето Х.
Не виждам нищо нередно в това някой да изкаже мнението си относно дадена оферта, стига то да е добре обосновано и да показва точно и ясно, какви удари може да понесеш, както в случая е направил nikste, за което си получава заслужена ряпа :)
 

Горе