Продава се: Онлайн магазин за детски дрехи

kostianev

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

продавам Онлайн магазин за детски дрехи. (pupi.bg)
Бизнеса не е развит, само на няколко месеца е, продажби се реализират основно чрез facebook реклама.

С онлайн магазина вървят VPS сървър, всичко нужно, за да работи перфектно магазина.
Работи се с наличности, всичко е налично в гр. Пловдив на склад.

Стока на склад около 10 000 лв складова цена (цена на едро) Продажната стойност е около х2 до 2,5 пъти повече
Инвестиции до момента около 5 000 лв (Луксозни визитки, Лого, Онлайн магазин)
Instagram & Twitter / Facebook профили (с около 3500 фена е Facebook, БГ - Жени над 25 години)
Домейни за България, Гърция и Румъния (.bg / .gr / .ro)
Идея за развитие и сливане с други Бизнеси

В сайта има различни функции като например:
  • Мейлинги
  • Статус на поръчки
  • Уведомяване на клиента
  • Подесщане за добавени продукти в количката
  • HTTPS сертификат
  • Google Analytics
  • Други дребни неща
При интерес, моля свръжете се с мен:

Александър Костянев
Тел. 0884 872240
Email. [email protected]
Лично съобщение
 
Последно редактирано:
Здравейте,

цената на онлайн магазина със стоката е 6000 лв СПЕШНО
Наличност по Складова стойност 9000 лв, продажна стойност 18 000 лв

Ако някой има интерес да се свърже с мен.
 
Здравейте, магазина не е развиван поради ред причини несвързани с него. Продавам наличната стока почти на -50% намаление, новия собственик може да си го развива както си иска, дори може да се отвори физическо магазинче, има достатъчно стока. Иначе са правени тестове, с минимална реклама продава по 2 поръчки средно на ден без проблеми. Няма нито едно оплакване от качеството на стоката, а напротив.
 
Нямам идея защо не ти го отваря. Моля, ако някой друг има проблем при отваряне на адреса да каже също, за да търся проблема къде е.
 
Стоката е продадена, в момента продавам самостоятелно домейните и системата за онлайн магазина и фейсбук страницата, както и 15 уникални статии на тази тематика, може да смените само логото си. Ако някой има интерес да пише.
 
Колега, много симпатичен магазин, хубаво бранд, видимо хубава стока, явно от Англия. Обзалагам се, че доста старание е вложено и в стока и в магазина. Жалко, че ти се налага да го продадеш. Аз преди време бях пред подобна дилема, обаче никой не оценява и задържах магазина - сега не съжалявам изобщо за решението си, дори и да нямам много време за него пак си капе, а като набарам хубава стока направо си тече без усилия.
 
Човек, сега го разгледах, даже си харесах и неща. Много, много жалко, чак тъпо ми стана...
 
Остава да се продава Онлайн платформата с всички плъгини и екстеншни.
Давам ги за 500 лв заедно с Фейсбук страницата, домейните и всичко, ако някой го взима и иска да ползва името и бранда, имам дори и визитки и календарчета, както и един Roll Up банер.
 

Горе